DACHSER rozširuje prémiové charterové lety do a z Číny

Spoločnosť DACHSER Air & Sea Logistics začína ďalšiu vlnu rotačných charterových letov do Číny a späť. Charterová trasa by mala byť podľa plánu v prevádzke od polovice marca do konca mesiaca.

DACHSER ponúka letecký most medzi USA, Latinskou Amerikou a Frankfurtom pre dodávky do Šanghaja.

Nový koronavírus má stále vážny dopad na kapacitu na trhu leteckej nákladnej prepravy. Keďže situácia je nestála, plánovanie kapacít sa stáva skutočnou výzvou. Teraz DACHSER Air & Sea Logistics rozširuje svoju existujúcu charterovú prepravu medzi Frankfurtom a Čínou: od 16. marca spoločnosť ponúkne letecký most medzi USA, Latinskou Amerikou a bránou leteckej nákladnej prepravy vo Frankfurte pre dodávky do čínskeho Šanghaja. DACHSER si prenajme lietadlá 747 a integruje ich do rotácie letov z Frankfurtu do Šanghaja a naopak. Týmto spôsobom DACHSER ponúkne svojim zákazníkom inteligentné riešenie pre potreby prepravy

Prémiová letecká služba pre zákazníkov

„Tento program nám umožní ponúknuť zákazníkom v Amerike spoľahlivé nadštandardné letecké služby smerované do Ázie,” hovorí Timo Stroh, vedúci oddelenia globálnej leteckej prepravy. „Sme pripravení na všetko, čo sa stane na trhu leteckej nákladnej prepravy v nasledujúcich týždňoch a naozaj si vážime, že sme schopní čeliť výzvam do budúcnosti."

DACHSER celosvetovo
Kontaktujte nás
Kontakt Lenka Balcova