DACHSER organizuje špeciálne charterové lety do Číny

V reakcii na obmedzenie leteckej prepravy spôsobené vírusom COVID-19 vypracovala spoločnosť DACHSER Air & Sea Logistics núdzový plán pre charterové lety. Vďaka nemu sa môžu zákazníci spoľahnúť na zaistenú letovú prepravu z Frankfurtu do Číny.

Úspešne implementované: Prvý z niekoľkých pravidelných charterových letov do Šanghaja organizovaných spoločnosťou DACHSER.

V dôsledku epidémie koronavírusu prerušilo mnoho leteckých spoločností svoje lety do Číny, čo viedlo k nedostatočným kapacitám na trhu. Tím DACHSER Global Management Air preto organizuje vlastné charterové lety do Číny. Prvý z niekoľkých pravidelných charterových letov do Šanghaja je úspešne za nami. Pri tomto lete prepravoval DACHSER rôzne zdravotnícke potreby.

Silná a spoľahlivá nadštandardná letová služba do Ázie

Poskytovateľ logistických služieb ponúka svojim zákazníkom silnú a spoľahlivú prémiovú letovú službu medzi Čínou a svetom. Do konca marca sa plánujú ďalšie lety z Frankfurtu a zvažujú sa tiež ďalšie možnosti letov z Európy, USA a Latinskej Ameriky. „Toto špeciálne riešenie nám umožňuje ponúkať zákazníkom spoľahlivé prepravné kapacity do Číny a reagovať tak na obmedzenia spojené s koronavírusom," hovorí Timo Stroh, vedúci svetovej leteckej prepravy v DACHSERi.

DACHSER celosvetovo
Kontaktujte nás
Kontakt Lenka Balcova