Kariéra Mediaroom

Vitajte na našej stránke!

Na našej stránke nájdete všetko o našich službách a najnovšie správy o spoločnosti.

Track & Trace
Okamžité informácie o vašej zásielke

Mediaroom

23.04.2024
Nový DACHSER magazín je tu!

Nikto nedokáže predpovedať budúcnosť - ani politici, ani vedci, ani ekonómovia. To však neznamená, že sa vzdáme a prestaneme sa pokúšať klasifikovať súčasný vývoj, sledovať trendy a vyvodzovať príslušné závery. To všetko si vyžaduje našu pozornosť a aby sme si kládli otázky - a hlavne počúvali. Možno to znie ako samozrejmosť, ale v každodennom podnikaní to môže byť skutočná výzva.

2
18.04.2024
Budúcnosť nákladnej dopravy sa práve začala

Úžitkové vozidlá s nulovými emisiami sa konečne dostali z Future lab. Cestou k tomu, aby sa nová generácia nákladných vozidiel stala každodennou technológiou, je potrebné zvládnuť ešte niekoľko výziev.

12.04.2024
DACHSER & Fercam Italia naberá na obrátkach

S účinnosťou od 28. marca 2024 získala spoločnosť DACHSER 80 % akcií spoločného podniku DACHSER & Fercam Italia. Tým sa zavŕšilo prevzatie väčšinového podielu v divíziách zbernej a kontraktnej logistiky talianskej logistickej spoločnosti Fercam. 

2
11.04.2024
Prepojení v ére elektrifikácie

Prechod na elektromobilitu mení logistické reťazce na celom svete. Spoločnosť Swoboda, dodávateľ pre automobilový priemysel so sídlom v nemeckom regióne Allgäu, v tom vidí príležitosť. Aby ju mohla využiť, spoločnosť DACHSER jej pomáha reorganizovať globálne dodávateľské reťazce.

05.04.2024
Matúš Štúber: V DACHSERi to mám rád, doprava je dynamická

V lete to bude osem rokov, čo patrí do tímu DACHSER. Je poradcom pre prepravu nebezpečného tovaru, no zároveň má pod sebou skoro 30 členný tím ako operatívny manažér. Našiel sa v komunikácii s ľuďmi, rád rieši problémy a baví ho hľadať riešenia. Zodpovednosť bez kompetencií mu nedáva zmysel. V rámci seriálu „DACHSER pozitív“ vám prinášame možnosť lepšie spoznať Matúša Štúbera.

02.04.2024
DACHSER pridáva Tunisko a Turecko do svojej zbernej siete

Začiatkom roka DACHSER uviedol do prevádzky dva vstupy do svojej siete pre zbernú prepravu, prepravu celovozových zásielok (FTL) a prepravu menších nákladov (LTL) do Tuniska a Turecka. DACHSER tak rozširuje svoje portfólio služieb a ponúka svojim zákazníkom ešte rýchlejšiu a efektívnejšiu cestnú prepravu do a z týchto dvoch krajín.

2
25.03.2024
DACHSER sa aj naďalej drží stanovenej stratégie a rozširuje svoju globálnu sieť

Po ekonomickom boome logistiky v dôsledku pandémie koronavírusu a celosvetového narušenia dodávateľských reťazcov sa v roku 2023 vrátila do odvetvia logistiky normálnosť. DACHSER patril medzi tých, ktorých finančný rok bol poznačený slabším dopytom po logistických službách vzhľadom na výraznú dostupnosť kapacít a prudký pokles sadzieb leteckej a námornej prepravy.

07.03.2024
Spoločnosť DACHSER získala ocenenie za Blue Box

Blue Box spoločnosti DACHSER, nové vzdelávacie miesto určené špeciálne pre zamestnancov skladu, získalo ocenenie eLearning AWARD. Pre porotu Inštitútu pre vnútropodnikové vzdelávanie IFBB a časopisu eLearning Journal bol pri hodnotení rozhodujúci najmä jednoduchý prístup k digitálnemu vzdelávaniu a pozitívny vplyv na kultúru vzdelávania.

08.02.2024
DACHSER rozširuje portfólio služieb pre B2C dodávky

Targo on-site fix je nový produkt, ktorý umožňuje dohodnúť s predajcom presný dátum doručenia už pri zadávaní objednávky.

Spotrebitelia od maloobchodu očakávajú veľa: nakupovanie kdekoľvek a kedykoľvek chcú a získanie objednaného tovaru v čase a mieste, ktorý im vyhovuje. Vo vysoko konkurenčnom trhovom prostredí majú najlepšiu pozíciu maloobchodníci, ktorí predávajú tovar prostredníctvom celej škály kanálov: od kamenných predajní až po internetové obchody. Základom takýchto sofistikovaných koncepcií viackanálového predaja sú výkonné dodávateľské reťazce, ktoré sa dokážu rýchlo prispôsobiť. DACHSER teraz v celej Európe uviedol na trh nový produkt targo on-site fix, ktorý podporuje koncepcie omnichannel svojich zákazníkov a umožňuje úplnú flexibilitu pri dohodovaní termínov dodania.

3
08.02.2024
Cesta k väčšej udržateľnosti

Spoločne k udržateľnosti: Ricola a DACHSER postupne znižujú emisie CO₂ v celom globálnom dodávateľskom reťazci švajčiarskeho výrobcu bylinných cukroviniek. Prečítajte si o zmene myslenia smerom k hodnotovej orientácii.

Zistite viac

PONUKA VOĽNÝCH SKLADOVÝCH PRIESTOROV

Lokálne, regionálne, globálne: hľadáte voľné skladové priestory?

DACHSER Contract Logistics vám ponúka voľné skladové kapacity. Naše komplexné portfólio služieb poskytuje spoľahlivé logistické riešenia, ktoré je možné individuálne prispôsobiť vašim konkrétnym potrebám.

Dozvedieť sa viac

DACHSER Slovakia a.s. (za rok 2023)

66600000
Obrat v EUR (Netto, nekonsolidované)
5
Pobočky
697500
Zásielky
viac

Pobočky po celom svete

Kontaktné informácie našich pobočiek

Máte požiadavku alebo otázku? Tu nájdete kontaktné informácie na naše pobočky po celom svete.

Umiestnenie vyhľadávania