Kariéra Mediaroom

Vitajte na našej stránke!

Na našej stránke nájdete všetko o našich službách a najnovšie správy o spoločnosti.

Track & Trace
Okamžité informácie o vašej zásielke

Mediaroom

5+
30.08.2023
Kontraktná logistika v spoločnosti DACHSER: Výhody dlhodobého partnerstva

Charakteristickým znakom DACHSER je súhra skladovania, prepravy, odborného poradenstva a služby tzv. pridanej hodnoty, ktoré sú jednotlivým zákazníkom ušité doslova na mieru. Globálny dosah spoločnosti z nás robí spoľahlivého partnera pre celosvetové podnikanie. Vďaka našej sieti ste v kontakte so skúsenými lokálnymi a regionálnymi odborníkmi, ktorí vám poskytnú podporu, kedykoľvek ju budete potrebovať. Pre vaše podnikanie máme k dispozícii 2,7 miliónov paletových miest vo viac ako 160 skladoch po celom svete. Všetky naše úspešné logistické partnerstvá sú založené na úzkych dôveryhodných a dlhodobých vzťahoch so zákazníkmi.

28.08.2023
Kontraktná logistika v spoločnosti DACHSER: Skladujte u nás

Spoločnosť DACHSER je jeden z lídrov v oblasti logistiky a dodávateľských reťazcov so širokým globálnym pôsobením, ktorá od roku 2004 pomáha aj slovenským firmám v optimalizácii ich procesov v oblasti importu a exportu. Kontraktná logistika znamená spoluprácu so zákazníkmi založenú na dlhodobých partnerstvách – kontraktoch, s cieľom optimalizovať ich dodávateľský reťazec a dosiahnuť efektívnosť, spoľahlivosť a konkurenčnú výhodu.

Špecifické potreby zákazníkov

V rámci kontraktnej logistiky DACHSER ponúka klientom komplexné riešenia zahŕňajúce skladovanie, prepravu, distribúciu, správu skladových zásob a služby tzv. pridanej hodnoty, ktoré sú jednotlivým zákazníkom ušité doslova na mieru. Spoločnosť sa prispôsobuje špecifickým potrebám zákazníka a vytvára mieru prispôsobenia, ktorá umožňuje zefektívniť každý krok v reťazci dodávok. Týmto spôsobom zabezpečuje optimálne využitie zdrojov a minimalizuje náklady.

Výhodou kontraktnej logistiky DACHSER je tiež využitie moderných technológií a softvérových systémov na sledovanie a riadenie toku tovaru. Inteligentné analýzy a predikcie umožňujú efektívne plánovanie trás, zásob a zásahov v prípade nečakaných udalostí. Riešenia spoločnosti DACHSER vytvárajú priestor pre signifikantnú úsporu nákladov tak, aby boli benefitom pre každého klienta. DACHSER preberá zodpovednosť za celý logistický reťazec, čím vytvára priestor pre zákazníkov, aby sa mohli sústrediť v plnej miere na svoju hlavnú podnikateľskú činnosť.

Skúsenosti a riešenia na mieru

V spolupráci s DACHSER majú klienti prístup k profesionálnej expertíze a globálnym zdrojom. Spoločnosť má bohaté skúsenosti s rôznymi odvetviami a dokáže prispôsobiť riešenia na mieru, či už ide o automobilový priemysel, spotrebnú elektroniku alebo farmaceutický sektor. Moderné skladové priestory sú priamo napojené na prekládkové terminály, čo prináša akceleráciu toku tovaru od zadania objednávky až po jej doručenie zákazníkovi.

Dôležitým aspektom kontraktnej logistiky je aj udržateľnosť. Spoločnosť DACHSER sa zaviazala k environmentálnej zodpovednosti a integruje udržateľné postupy do svojich logistických operácií. Optimalizáciou trás, konsolidáciou nákladov a efektívnym využívaním vozidiel sa snaží minimalizovať vplyv svojich aktivít na životné prostredie.

Kontraktná logistika v spoločnosti DACHSER predstavuje výkonný nástroj na optimalizáciu dodávateľských reťazcov pre klientov z rôznych odvetví. Využitím komplexných riešení, moderných technológií a udržateľných postupov sa spoločnosť DACHSER stala spoľahlivým partnerom pre firmy hľadajúce efektívne logistické riešenia.

Hľadáte spoľahlivého partnera pre logistické riešenie vo vašej firme?
Kontaktujte: Ľuboš Košťál, obchodný manažér spoločnosti DACHSER Slovakia,
tel: +421 905 570 537, email: lubos.kostal@DACHSER.com  

2
24.08.2023
DACHSER a FERCAM posilňujú zbernú prepravu a kontraktnú logistiku v Taliansku

FERCAM plánuje previesť svoje divízie Distribúcia (zberná preprava) a Logistika (kontraktná logistika) do spoločného podniku so spoločnosťou DACHSER pod názvom „DACHSER & FERCAM Italia S.r.l.“ 80-percentná účasť Dachseru v novom podniku posilňuje jeho európsku sieť. Prevod ešte závisí od schválenia príslušnými orgánmi pre hospodársku súťaž.

2
09.08.2023
DACHSER Czech Republic zavádza elektrické nákladné vozidlo do vnútroštátnej diaľkovej dopravy

DACHSER Czech Republic nasadil na svoju linku Kladno – Hradec Králové nové vozidlo Volvo FH Electric. Tento plne elektrický ťahač sa bude používať ako tandemová súprava s dvoma výmennými nadstavbami a celú trasu tam a späť o dĺžke približne 330 kilometrov bude absolvovať bez emisií. DACHSER navyše investuje do svojej vlastnej dobíjacej infraštruktúry na oboch pobočkách, aby si zabezpečil nezávislosť od verejných dobíjacích staníc.

2
09.08.2023
Pribudne dvanásť ďalších miest v Európe, kde bude DACHSER doručovať s nulovými emisiami

Logistická spoločnosť DACHSER výrazne rozširuje bezemisné doručovanie zberných zásielok do vybraných centier miest. Do konca roka 2025 plánuje logistický poskytovateľ spustiť službu DACHSER Emission-Free Delivery v dvanástich ďalších európskych mestách: Amsterdam, Barcelona, Dublin, Hamburg, Kolín nad Rýnom, Londýn, Malaga, Rotterdam, Štokholm, Toulouse, Varšava a Viedeň. Okrem toho rozšíri svoju existujúcu oblasť doručovania bez emisií v Paríži.

21.07.2023
Nový DACHSER magazín je opäť tu!

Odborníci odhadujú, že digitálna konektivita dosiahne objem 400 biliónov gigabajtov už v roku 2030. Bez ohľadu na to, či sa to stane alebo nie, jedna vec je istá: zhromažďovanie a spracovanie údajov čoraz viac ovplyvňuje a mení spôsob, akým žijeme a pracujeme. A jedna vec je tiež pravda: zodpovedné zaobchádzanie s údajmi uľahčuje život a prináša mnoho príležitostí. Obzvlášť v logistike.

04.07.2023
DACHSER vo Fínsku rastie 

Spoločnosť DACHSER Finland začne v lete 2024 prevádzkovať nové logistické centrum v meste Pirkkala v regióne mesta Tampere na juhu krajiny. Nové centrum pre manipuláciu so všeobecným nákladom sa nachádza na letisku Tampere-Pirkkala a bude mať rozlohu približne 5 000 metrov štvorcových.

28.06.2023
Otvorenie nového výškového skladu DACHSER v Memmingene

Tento najmodernejší sklad je plne automatizovaný a šetrný ku klíme.

26.06.2023
DACHSER investuje do výstavby v Kladne

DACHSER Czech Republic postaví nový prekládkový sklad a administratívne priestory na svojej hlavnej pobočke v Kladne. S ďalšou halou o veľkosti 4 000 m2, ktorá rozšíri súčasné logistické centrum, vznikne najmodernejší a najväčší DACHSER terminál pre zásielky zbernej služby v Českej republike. Dvojpodlažná administratívna vstavba ponúkne1 340 moderných kancelárií a zázemia. Nová výstavba bude šetrná voči životnému prostrediu. Stavba bude zahájená v júli 2023 a jej dokončenie sa predpokladá v polovici roka 2024. DACHSER tu plánuje investovať 12,6 miliónov eur. Logistické centrum DACHSER Kladno ponúkne po dokončení stavby celkom 18 500 m² skladových plôch s 92 nakladacími bránami a takmer 4 500 m² administratívnych priestorov.

19.06.2023
DACHSER rozširuje svoje portfólio leteckej prepravy medzi Singapurom a Frankfurtom

DACHSER Singapur rozšíril svoje služby na trase medzi Singapurom a Frankfurtom o dennú leteckú prepravu. Pre zákazníkov to znamená zabezpečené kapacity s tranzitným časom 72 hodín, ako aj prístup k dobre prepojenej európskej logistickej prepravnej sieti z Frankfurtu.

Zistite viac

PONUKA VOĽNÝCH SKLADOVÝCH PRIESTOROV

Lokálne, regionálne, globálne: hľadáte voľné skladové priestory?

DACHSER Contract Logistics vám ponúka voľné skladové kapacity. Naše komplexné portfólio služieb poskytuje spoľahlivé logistické riešenia, ktoré je možné individuálne prispôsobiť vašim konkrétnym potrebám.

Dozvedieť sa viac

DACHSER Slovakia a.s. (za rok 2022)

69700000
Obrat v EUR (Netto, nekonsolidované)
5
Pobočky
711400
Zásielky
viac

Pobočky po celom svete

Kontaktné informácie našich pobočiek

Máte požiadavku alebo otázku? Tu nájdete kontaktné informácie na naše pobočky po celom svete.

Umiestnenie vyhľadávania