Kariéra Mediaroom

Vitajte na našej stránke!

Na našej stránke nájdete všetko o našich službách a najnovšie správy o spoločnosti.

Track & Trace
Okamžité informácie o vašej zásielke

DACHSER News

2
22.08.2022
Exoskelety prešli praktickou skúškou: Inovatívna technológia zbavuje zamestnancov v skladoch záťaže

Spoločnosť DACHSER prvýkrát testovala aktívne exoskelety vyrobené firmou German Bionic v každodenných pracovných podmienkach v sklade. Výsledky sú pôsobivé. Teraz bude technológia zavedená na ďalších miestach.

15.08.2022
DACHSER a organizácia terre des hommes podporujú rodiny na Ukrajine

Dlhodobí partneri DACHSER a nezisková organizácia terre des hommes spustili spoločný projekt v ukrajinských mestách Charkov, Dnipro, Ľvov a Užhorod. Projekt poskytne deťom, dospievajúcim a ich rodinám terapeutickú pomoc zameranú na spracovanie tráum spôsobených vojnou.

 

11.08.2022
Spoločnosť DACHSER uvádza do prevádzky svoje prvé vodíkové vozidlá

Poskytovateľ logistických služieb uvedie budúci rok v nemeckom Magdeburgu do prevádzky 27-tonový nákladný automobil Hyundai Xcient. Nákladné vozidlo s nulovými emisiami bude využívané na distribúciu v regiónoch a tiež na prepravu pravidelnou nočnou linkou smerujúcou do Berlína. Ďalšie nákladné vozidlo poháňané vodíkovými palivovými článkami – 19-tonový Enginius Bluepower, začne pre spoločnosť DACHSER zabezpečovať dodávky do centra Hamburgu v polovici roku 2023.

03.08.2022
Osobný a profesionálny rast považujem za najväčší bonus svojej práce

Zamestnanci sú najcennejším aktívom spoločnosti DACHSER. S ich pomocou sa logistickej spoločnosti darí dosahovať svojich cieľov, potvrdzovať svoju pozíciu na trhu a poskytovať prvotriedne služby. Jedným zo zamestnancov, ktorí sa s nami podelili o svoje skúsenosti s prácou v našej spoločnosti, je Tomáš Škvarček, Operations Manager
Air & Sea Logistics v DACHSER Slovakia.

28.07.2022
Nový DACHSER magazín je tu!

Odvaha a sebadôvera sú vždy dobrými spoločníkmi, a momentálne sú dôležitejší ako kedykoľvek predtým. Zdá sa, že výzvy a krízy nemajú konca. Uprostred všetkej neistoty, my v spoločnosti DACHSER berieme veci do vlastných rúk, aby sme pre našich zákazníkov získali to najlepšie. Príbehy v novom DACHSER magazíne vám to objasnia.

26.07.2022
DACHSER zavádza alternatívnu trasu pre železničnú prepravu

Aby mohla spoločnosť DACHSER aj naďalej ponúkať železničné spojenie medzi Čínou a Európou, rozširuje portfólio služieb DACHSER Rail Services Poskytovateľ logistických služieb organizuje od júla dvakrát týždenne vlakové spojenie na trase Xi'an-Budapešť v takzvanom strednom koridore.

18.07.2022
Spoločnosť DACHSER otvára nové skladové priestory vo Francúzsku

Spoločnosť DACHSER otvára sklad v Pont d'Ain vo francúzskom regióne Auvergne-Rhône-Alpes. Pri výbere lokality nových skladových priestorov pre zmluvnú logistiku bol zohľadnený stabilný rast daného regiónu v posledných rokoch.

11.07.2022
Narušenie prevádzky na európskych letiskách

Zvýšená frekvencia letov v Európe viedla k preťaženiu letísk, najmä vo Frankfurte, Amsterdame a Paríži. Okrem toho boli na nadchádzajúci víkend ohlásené štrajky na parížskom letisku CDG. Spoločnosť DACHSER Air & Sea Logistics na túto situáciu každý deň reaguje.

06.07.2022
Procurement logistika vyžaduje transparentnosť a zároveň pochopenie potrieb klienta

Spoločnosť DACHSER ponúka svojim zákazníkom služby prémiovej kvality, či už ide o služby európskej logistiky, služby kontraktnej logistiky zahŕňajúce servis s pridanou hodnotou alebo skladovanie. Pokiaľ má zákazník záujem, procurement logistika spoločnosti DACHSER je schopná zabezpečiť komplexnú prepravu jediným prepravcom. O tom, čo konkrétne táto služba zahŕňa a ako z toho môžu benefitovať klienti, sme sa rozprávali s Martinom Štiglincom, Sales Managerom európskej logistiky v spoločnosti DACHSER Slovakia.

2
04.07.2022
DACHSER otvára nové logistické centrum v Lisabone

Nové priestory spoločnosti DACHSER Portugal, ktoré sa nachádzajú v Castanheira do Ribatejo (Vila Franca de Xira) v širšom okolí Lisabonu, predstavujú investíciu vo výške 13 miliónov eur a rozšíria kapacitu logistického poskytovateľa pre zákazníkov v danom regióne.

 

DACHSER Mediaroom

Tréningový a duálny vzdelávací program v spoločnosti DACHSER

Náš nový film o tréningovom a duálnom vzdelávacom programe v spoločnosti DACHSER je už tu!

Logistika hýbe svetom a DACHSER zamestnanci sú kľúčovým faktorom úspechu našej spoločnosti. Naši účastníci tréningového a duálneho vzdelávania predstavia v novom filme rozmanitosti logistiky. Kliknite na tlačidlo a užite si sledovanie!

Dozvedieť sa viac

DACHSER Slovakia a.s. (za rok 2021)

56700000
Obrat v EUR (Netto, nekonsolidované)
5
Pobočky
691100
Zásielky
viac

Pobočky po celom svete

Kontaktné informácie našich pobočiek

Máte požiadavku alebo otázku? Tu nájdete kontaktné informácie na naše pobočky po celom svete.

Umiestnenie vyhľadávania