Kariéra Mediaroom

Vitajte na našej stránke!

Na našej stránke nájdete všetko o našich službách a najnovšie správy o spoločnosti.

Track & Trace
Okamžité informácie o vašej zásielke

DACHSER News

26.05.2023
Spoločnosť DACHSER rozširuje svoju pobočku vo Viedni

Spoločnosť DACHSER rozširuje svoje logistické centrum vo Viedni a investuje približne 25 miliónov eur do rozšírenia svojich logistických kapacít. Po rozšírení a prístavbe bude mať spoločnosť DACHSER vo svojej pobočke v Himbergu celkovo 12 470 metrov štvorcových plochy v oblasti priemyselného a spotrebného tovaru. Uvedenie rozšírených priestorov do prevádzky je naplánované na polovicu decembra 2023.

22.05.2023
DACHSER založil joint venture v Japonsku

Medzinárodný logistický provider DACHSER uzavrel dohodu o joint venture s japonskou logistickou spoločnosťou Nishi-Nippon Railroad Co., Ltd. Spoločnosť DACHSER Japan K.K. otvorí svoju prvú pobočku v Tokiu na konci roka 2023.

5+
16.05.2023
Preprava nadmerného nákladu cez dva kontinenty

Keď nadrozmerné priemyselné kontajnery cestujú kamiónom alebo loďou, obvykle to nevyzerá len veľkolepo, ale je za tým aj množstvo logistického jemnocitu. V prípade takmer 60-tonového autoklávu, plynotesne uzatvárateľnej tlakovej nádoby, spojila spoločnosť DACHSER skúsenosti svojich tímov leteckej a námornej logistiky z Nemecka a Indie a prepravila túto nadrozmernú zásielku od výrobcu v Severnom Porýní-Vestfálsku v Nemecku do Bangalore v južnej Indii. Kľúčový bol pritom prístup orientovaný na zákazníka a presné plánovanie oboch medzinárodných tímov.

05.05.2023
Premiéra pre batériovo-elektrické vozidlá na prevádzkach DACHSER

Prvý plne elektrický nosič výmenných nadstavieb bol nedávno v prevádzke v dánskej pobočke DACHSER v Hvidovre pri Kodani. Ďalšie z týchto vozidiel budú čoskoro nasledovať pre ďalšie pobočky.

11.04.2023
Nové číslo DACHSER magazínu je tu!

Špičková kondícia, technická zdatnosť, hlboké znalosti a skúsenosti, povedomie o riziku a v neposlednom rade spolupráca a rešpekt k prírode – to sú vlastnosti spájané so špičkovými horolezcami. Ale sú to tiež dobré vlastnosti pre spoločnosti a ich vedenie, pokiaľ chcú prechádzať zradným terénom a zostať úspešnými aj v dobách neistoty.

24.03.2023
Spoločnosť DACHSER zaznamenala ďalší masívny rast

Za finančný rok 2022 vykazuje logistická spoločnosť DACHSER tržby vo výške 8,1 miliardy EUR (+14,9 %), čo predstavuje dvojciferný rast druhý rok po sebe.

20.03.2023
Akvizícia spoločnosti DACHSER v Austrálii a na Novom Zélande

DACHSER získal akvizíciou spoločnosť ACA International so sídlom v austrálskom Melbourne. Táto akvizícia znamená, že vlastná sieť leteckej a námornej nákladnej prepravy spoločnosti DACHSER teraz pokrýva aj Austráliu a Nový Zéland, krajiny, ktoré sú nielen hospodársky silné, ale aj úzko prepojené s Áziou, Európou a Severnou Amerikou.

17.03.2023
DACHSER ponúka dennú leteckú nákladnú dopravu z Číny a Hongkongu do Frankfurtu

Od januára 2023 spoločnosť DACHSER naďalej ponúka svojim zákazníkom spoľahlivú a konzistentnú dennú leteckú nákladnú dopravu zo Šanghaja a Hongkongu do Frankfurtu. Tieto pravidelné a priame služby sú vhodné najmä pre časovo citlivé zásielky.

2
16.03.2023
Let bez emisií – pohľad na technológie budúcnosti

Udržateľné letecké palivo (Sustainable aviation fuel – SAF) je v súčasnosti najväčšou nádejou leteckého odvetvia na dosiahnutie významného zníženia emisií CO a ďalších skleníkových plynov. Každý sa teraz môže stať súčasťou tejto sľubnej technológie prostredníctvom prístupu Book & Claim.

09.03.2023
DACHSER podporuje humanitárnu pomoc v oblastiach ničivého zemetrasenia

Medzinárodný logistický provider DACHSER venoval dar vo výške 50.000 eur detskej charitatívnej organizácii terre des hommes na okamžitú humanitárnu pomoc v Turecku a Sýrii, v oblastiach postihnutých živelnou katastrofou.

DACHSER Mediaroom

DACHSER Procurement - KOMPLEXNÁ STAROSTLIVOSŤ O VAŠE DODÁVKY

Procurement logistics − jednoduchšie a efektívnejšie obstarávanie tovaru vďaka stabilnej spolupráci s jediným prepravcom! 

Procurement logistics je služba založená na dlhodobej spolupráci, ktorá optimalizuje a zefektívňuje procesy obstarávania a príjmu tovaru. Prínosom je najmä zníženie administratívnej záťaže a zvýšenie transparentnosti celého prepravného reťazca. S Procurement logistics bude mať všetky vaše zásielky pod palcom jediný prepravca a informácie o nich nájdete na jednom mieste. 

Dozvedieť sa viac

DACHSER Slovakia a.s. (za rok 2022)

69700000
Obrat v EUR (Netto, nekonsolidované)
5
Pobočky
711400
Zásielky
viac

Pobočky po celom svete

Kontaktné informácie našich pobočiek

Máte požiadavku alebo otázku? Tu nájdete kontaktné informácie na naše pobočky po celom svete.

Umiestnenie vyhľadávania