Kariéra Mediaroom

Vitajte na našej stránke!

Na našej stránke nájdete všetko o našich službách a najnovšie správy o spoločnosti.

Track & Trace
Okamžité informácie o vašej zásielke

DACHSER News

24.03.2023
Spoločnosť DACHSER zaznamenala ďalší masívny rast

Za finančný rok 2022 vykazuje logistická spoločnosť DACHSER tržby vo výške 8,1 miliardy EUR (+14,9 %), čo predstavuje dvojciferný rast druhý rok po sebe.

20.03.2023
Akvizícia spoločnosti DACHSER v Austrálii a na Novom Zélande

DACHSER získal akvizíciou spoločnosť ACA International so sídlom v austrálskom Melbourne. Táto akvizícia znamená, že vlastná sieť leteckej a námornej nákladnej prepravy spoločnosti DACHSER teraz pokrýva aj Austráliu a Nový Zéland, krajiny, ktoré sú nielen hospodársky silné, ale aj úzko prepojené s Áziou, Európou a Severnou Amerikou.

17.03.2023
DACHSER ponúka dennú leteckú nákladnú dopravu z Číny a Hongkongu do Frankfurtu

Od januára 2023 spoločnosť DACHSER naďalej ponúka svojim zákazníkom spoľahlivú a konzistentnú dennú leteckú nákladnú dopravu zo Šanghaja a Hongkongu do Frankfurtu. Tieto pravidelné a priame služby sú vhodné najmä pre časovo citlivé zásielky.

2
16.03.2023
Let bez emisií – pohľad na technológie budúcnosti

Udržateľné letecké palivo (Sustainable aviation fuel – SAF) je v súčasnosti najväčšou nádejou leteckého odvetvia na dosiahnutie významného zníženia emisií CO a ďalších skleníkových plynov. Každý sa teraz môže stať súčasťou tejto sľubnej technológie prostredníctvom prístupu Book & Claim.

09.03.2023
DACHSER podporuje humanitárnu pomoc v oblastiach ničivého zemetrasenia

Medzinárodný logistický provider DACHSER venoval dar vo výške 50.000 eur detskej charitatívnej organizácii terre des hommes na okamžitú humanitárnu pomoc v Turecku a Sýrii, v oblastiach postihnutých živelnou katastrofou.

06.03.2023
DACHSER bodoval v zákazníckej spokojnosti

DACHSER vykonáva prieskumy spokojnosti u svojich zákazníkov v spolupráci s nezávislým inštitútom pre prieskum trhu viac ako desať rokov. Posledný prieskum uskutočnený v lete minulého roka potvrdil dobré výsledky predchádzajúcich rokov. Ten ukázal vysokú emočnú lojalitu zákazníkov k tejto rodinnej spoločnosti.

2
10.02.2023
Spoločná práca na prepájaní sveta

Cestovné adaptéry ľuďom zaisťujú, možnosť napájať svoje zariadenia kdekoľvek na svete. Švajčiarsky výrobca WorldConnect AG chcel zvýšiť rýchlosť dodania týchto produktov a priblížiť sa svojim zákazníkom, preto nadviazal spoluprácu so spoločnosťou DACHSER, aby reorganizoval svoje logistické procesy.

30.01.2023
Nový systém kontroly dovozu v Európskej únii

Európska únia (EÚ) 1. marca 2023 zavedie nový systém kontroly dovozu - Import Control System 2 (ICS 2). ICS 2 plne nahradí súčasný systém ICS 1, ktorý existuje už mnoho rokov.

19.01.2023
DACHSER získal 100 % podiel v Maďarsku

Dňa 20. decembra 2022 spoločnosť DACHSER získala zvyšných 50 percent akcií vo svojich maďarských spoločných podnikoch a stáva sa tak 100-percentným vlastníkom „Liegl & DACHSER Szállitmányozasi és Logisztikai Kft. (preprava a skladovanie priemyselného tovaru a potravinárskych výrobkov) a "Liegl & DACHSER ASL Hungary Kft." (letecká a námorná preprava). Predchádzajúci spolumajiteľ Engelbert Liegl odovzdal v rámci akvizície svoju zodpovednosť ako regionálny riaditeľ pre juhovýchodnú Európu (Road Logistics) Romanovi Stoličnému. Engelbert Liegl však bude ako akcionár aj naďalej pomáhať formovať rozvoj spoločných podnikov DACHSER Slovakia a DACHSER Romania.

 

09.01.2023
Rezidenti Domova pri Kríži sa potešili darčekom od zamestnancov DACHSER Slovakia

Charitatívna akcia „Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok“ sa na Slovensku stáva peknou vianočnou tradíciou. Angažujú sa v nej ľudia z celej krajiny, aby obdarovali neznámeho človeka žijúceho v zariadení pre seniorov. Zamestnanci DACHSER Slovakia sa do tohto projektu zapojili už po druhýkrát. Pripravili a vianočne vyzdobili dokopy 25 krabíc plných drobností. 

DACHSER Mediaroom

DACHSER Procurement - KOMPLEXNÁ STAROSTLIVOSŤ O VAŠE DODÁVKY

Procurement logistics − jednoduchšie a efektívnejšie obstarávanie tovaru vďaka stabilnej spolupráci s jediným prepravcom! 

Procurement logistics je služba založená na dlhodobej spolupráci, ktorá optimalizuje a zefektívňuje procesy obstarávania a príjmu tovaru. Prínosom je najmä zníženie administratívnej záťaže a zvýšenie transparentnosti celého prepravného reťazca. S Procurement logistics bude mať všetky vaše zásielky pod palcom jediný prepravca a informácie o nich nájdete na jednom mieste. 

Dozvedieť sa viac

DACHSER Slovakia a.s. (za rok 2022)

69700000
Obrat v EUR (Netto, nekonsolidované)
5
Pobočky
711400
Zásielky
viac

Pobočky po celom svete

Kontaktné informácie našich pobočiek

Máte požiadavku alebo otázku? Tu nájdete kontaktné informácie na naše pobočky po celom svete.

Umiestnenie vyhľadávania