DACHSER rozširuje portfólio služieb pre B2C dodávky

Targo on-site fix je nový produkt, ktorý umožňuje dohodnúť s predajcom presný dátum doručenia už pri zadávaní objednávky.

Spotrebitelia od maloobchodu očakávajú veľa: nakupovanie kdekoľvek a kedykoľvek chcú a získanie objednaného tovaru v čase a mieste, ktorý im vyhovuje. Vo vysoko konkurenčnom trhovom prostredí majú najlepšiu pozíciu maloobchodníci, ktorí predávajú tovar prostredníctvom celej škály kanálov: od kamenných predajní až po internetové obchody. Základom takýchto sofistikovaných koncepcií viackanálového predaja sú výkonné dodávateľské reťazce, ktoré sa dokážu rýchlo prispôsobiť. DACHSER teraz v celej Európe uviedol na trh nový produkt targo on-site fix, ktorý podporuje koncepcie omnichannel svojich zákazníkov a umožňuje úplnú flexibilitu pri dohodovaní termínov dodania.

DACHSER rozširuje portfólio služieb pre B2C dodávky.
DACHSER rozširuje portfólio služieb pre B2C dodávky.

"V súčasnosti musia maloobchodníci a výrobcovia vyhovieť každej požiadavke spotrebiteľov na doručenie. Pre nás ako logistického partnera to znamená, že musíme neustále vyvíjať služby a procesy našej siete a zároveň pridávať jednoduchšie a rýchlejšie riešenia. Je to súčasť stratégie rastu našej európskej zbernej siete," hovorí Alexander Tonn, prevádzkový riaditeľ pre cestnú logistiku spoločnosti DACHSER. Pri výbere služby targo on-site fix si môžu spotrebitelia dohodnúť s predajcom pevný dátum doručenia. Takto im môže byť tovar doručený napríklad v čase, keď sa vrátia z dovolenky alebo keď nie sú v práci. Táto flexibilita sa ukázala ako hit a DACHSER profituje aj z jednoduchšieho plánovania a z toho, že tovar strávi menej času na pobočke.

V súčasnosti musia maloobchodníci a výrobcovia vyhovieť každej požiadavke spotrebiteľov na doručenie. Pre nás ako logistického partnera to znamená, že musíme neustále vyvíjať služby a procesy našej siete a zároveň pridávať jednoduchšie a rýchlejšie riešenia. Je to súčasť stratégie rastu našej európskej zbernej siete.

Alexander Tonn, COO Road Logistics DACHSER

Logistické služby DACHSER sú určené firemným zákazníkom, ktorí okrem služieb pre podniky (B2B) ponúkajú aj služby pre spotrebiteľov (B2C).

Skupina výrobkov targo on-site

Pre zásielky B2C ponúka DACHSER skupinu produktov targo on-site v celej Európe - to znamená jasne definované služby a štandardy kvality, ako aj krátke prepravné časy prostredníctvom vlastnej zbernej siete. Medzi štandardy doručovania patrí bezplatné doručenie priamo na dohodnuté miesto.

Viac informácií o sieti a službách DACHSER v európskej pozemnej doprave nájdete tu.

DACHSER celosvetovo
Kontaktujte nás
Kontakt Alexandra Cunderlikova PR and Marketing Consultant