Spoločnosť DACHSER otvára nové skladové priestory vo Francúzsku

Spoločnosť DACHSER otvára sklad v Pont d'Ain vo francúzskom regióne Auvergne-Rhône-Alpes. Pri výbere lokality nových skladových priestorov pre zmluvnú logistiku bol zohľadnený stabilný rast daného regiónu v posledných rokoch.

Spoločnosť DACHSER otvára nové skladové priestory v Pont d'Ain vo francúzskom regióne Auvergne-Rhône-Alpes.

Sklad s rozlohou 18 000 m2 má kapacitu 21 000 paliet. Vďaka inštalácii fotovoltaických panelov na streche a LED diódam s detektormi prítomnosti nainštalovanými vnútri i vonku spĺňa aj súčasné environmentálne normy.

Nové skladové priestory dopĺňajú európsku sieť pozemnej prepravy spoločnosti DACHSER určenej k nákladnej paletovej preprave. Spoločnosť DACHSER posilňuje svoju pozíciu aj v regióne Rhône-Alpes, kde prostredníctvom štyroch pobočiek už aktívne ponúka integrované prepravné a logistické služby. S otvorením nových skladových priestorov pokračuje spoločnosť DACHSER vo svojom rozvoji vo Francúzsku a ponúka svojim zákazníkom vysokú úroveň kvality.

Odborné znalosti v oblasti kontraktnej logistiky

Tímy kontraktnej logistiky spoločnosti DACHSER v regióne Auvergne-Rhône-Alpes majú už viac ako desaťročné skúsenosti v rôznych odvetviach, ako je textilný priemysel, hygiena, spotrebný tovar a stavebníctvo, ktoré kladú vysoké nároky na kvalitu a spoľahlivosť. Zákazníkom poskytujeme značnú podporu ich logistických projektov, u ktorých je potrebný outsourcing, a to od koncepcie až po realizáciu projektu. Zákazníci následne využívajú aj výhody medzinárodnej prepravnej siete, efektívneho skladovania, služieb s pridanou hodnotou podľa potrieb zákazníka a individuálneho poradenstva.

DACHSER celosvetovo
Kontaktujte nás
Kontakt Lenka Balcova