Nová priama linka zbernej služby do Sosnovca v Poľsku

DACHSER Slovakia spúšťa od 1. marca 2021 novú linku zbernej služby. Priama linka prepojí Slovensko aj Maďarsko s poľskou pobočkou Sosnovec. Nová linka ušetrí zákazníkom peniaze a poskytne príležitosť na optimalizáciu logistiky.

Nová priama linka zbernej služby do Sosnovca v Poľsku

Zo Slovenska do Sosnovca novo povedie každodenná priama linka pre zbernú službu. Spoločnosť DACHSER Slovakia novou linkou výrazne zoptimalizuje náklady. „Denne monitorujeme vyťaženosť hubu a snažíme sa nájsť nové spojenia s tými krajinami, kde je naozaj vysoká vyťaženosť. Záleží nám na tom, aby sme klientom neustále ponúkali tú najvyššiu kvalitu logistických služieb a obstáli s presným časom prepravy a s dostatočnou kapacitou," vysvetľuje Martin Štiglinc, Sales Manager EL, DACHSER Slovakia.

DACHSER Slovakia prevádzkuje linky zbernej služby do 15 krajín Európy. Nová poľská linka však urýchli nielen prepravu na priamej trase, ale aj zníži počet prekládok do ďalších vyťažených krajín ako je Litva, Lotyšsko, Estónsko aj Fínsko. To súčasne zníži riziko poškodenia tovaru pri jeho manipulácii. Linka bude odchádzať do Poľska každý deň o 8 hodine večer a zaistí doručenie tovaru do 24, či maximálne do 48 hodín. Frekventované časy odchodov a hustota siete logistickej spoločnosti, je to, čo DACHSERu umožní prepraviť aj menšie množstvo tovaru v porovnateľnom čase ako tovar celovozovo.

Výhody zbernej siete DACHSER

„Naším záväzkom voči klientom zo všetkých krajín je garantovať presný čas prepravy a znížiť riziko neočakávaných udalostí na trhu, ktoré sú v pretrvávajúcej svetovej pandémii časté. Dbáme preto na plnú transparentnosť celého logistického reťazca za využitia mnohých IT systémov, aby sme sa za všetkých okolností boli schopní flexibilne prispôsobovať situácii," uvádza Martin Štiglinc.

DACHSER má najhustejšiu zbernú sieť v celom európskom regióne. Európska sieť logistiky DACHSER je v prevádzke v 37 krajinách. Dennými linkami je prepojených 332 vlastných miest a 68 partnerských miest v sieti, čo zaručuje, že zákazníci dostanú svoj tovar z miesta nakládky do miesta určenia včas. To je možné v DACHSERi aj vďaka 3 Eurohubom, z ktorých jeden sa nachádza aj v Lozorne na Slovensku.

DACHSER celosvetovo
Kontaktujte nás
Kontakt Lenka Balcova