Optimalizujte svoje logistické procesy prostredníctvom IT systémov spoločnosti DACHSER

Keď sa analógové procesy stretnú s digitálnym svetom, výsledkom je inteligentná logistika.

Ako technologický priekopník a hnacia sila odvetvia, spoločnosť DACHSER zabezpečuje vytváranie plne integrovaných digitálnych sietí podporovaných jednotnými informačnými technológiami. 

Profitujte z nasledujúcich DACHSER IT riešení:

  • Efektívne procesy vďaka vysokým výkonom, kvalite a stabilite našich systémov
  • Užívateľsky jednoduché riešenia šité na mieru
  • Dáta dostupné v reálnom čase a bezpečne prenášané
  • Minimálna chybovosť pri digitalizovaných procesoch
  • Riešenia úzko prepojené so systémami našich zákazníkov

Špecialisti z DACHSER IT bezpečnostného tímu zabezpečujú maximálnu bezpečnosť údajov. Všetky údaje, ktoré sa pohybujú v systéme, profitujú z ochrany globálne jednotných IT systémov a štandardizovaných procesov.  

DACHSER IT systémy

Prepojiteľnosť v rámci vlastných IT systémov, ako aj so zákazníckymi systémami a s externými platformami umožňuje spoločnosti DACHSER poskytovať jednotnú a kvalitnú integráciu údajov pre všetky logistické procesy.

edi (Electronic Data Interchange): Globálne IT – podporné procesy fungujú iba vtedy, keď sú systémy úzko prepojené. Naša B2B platforma využíva EDI na zabezpečenie optimálnej integrácie vašich údajov o obchodných procesoch.

api (Application Programming Interface): Využite vysoký výkon IT systémov spoločnosti DACHSER v reálnom čase: Naše API portfólio umožňuje priame pripojenie vašich aplikácií so systémami DACHSER.

eLogistics: Webový portál podporuje všetky procesy vo vašom dodávateľskom reťazci: od tracking&tracing, cez správu objednávok až po nahrávanie a sťahovanie dokumentov.

 

V prípade akýchkoľvek otázok prosím kontaktujte Vášho lokálneho zástupcu spoločnosti DACHSER.

 

DACHSER celosvetovo
Kontaktujte nás
Kontakt Lenka Balcova