DACHSER rozširuje program charterových letov medzi Európou a Áziou

Od začiatku septembra zahŕňa prémiový program charterových letov DACHSER Air & Sea Logistics aj trasu Hong Kong − Frankfurt. DACHSER European Logistics následne tovar distribuuje z Frankfurtu po celej Európe prostredníctvom svojej pozemnej prepravnej siete. Pevne dané prepravné časy, spoľahlivosť pri plánovaní a vysoký štandard kvality, to všetko sú charakteristiky našich integrovaných dopravných riešení.

Od začiatku septembra zahŕňa prémiový program charterových letov DACHSER Air & Sea Logistics aj trasu Hong Kong − Frankfurt.

DACHSER reaguje na nedostatočné kapacity vyvolané koronavírusovou krízou rozšírením svojho prémiového programu charterových letov o trasu Hong Kong − Frankfurt. DACHSER v nedávnom čase, konkrétne na konci júla, pridal tiež trasu Frankfurt − Chicago. Špeciálne charterové nákladné lietadlo teraz lieta na týždennej báze medzi Hong Kongom a Nemeckom. Tento charterový let prvýkrát odštartoval v septembri a v tejto chvíli má naplánované termíny do konca roka.

"Je vidieť, že ázijské trhy opäť chytajú dych a rastú, takže je na trhu menej dostupných kapacít," hovorí Timo Stroh, Head of Global Air Freight v DACHSERi. "Touto službou reagujeme na aktuálne podmienky a ponúkame tak našim zákazníkom robustné a spoľahlivé prémiové letecké služby medzi Hong Kongom a Európou."

Interlocking zeme a vzduchu

Prostredníctvom úzko prepojenej siete pozemnej prepravy rozváža DACHSER tovar z Frankfurtu do celej Európy, a to s fixnými prepravnými časmi a vysokými štandardmi kvality. Zákazníci môžu profitovať z integrovaných dopravných riešení zabezpečovaných z jediného zdroja a pokrývajúcich celý dodávateľský reťazec od odosielateľa k príjemcovi. "Prepojením siete DACHSER European Logistics so špecializovanými službami DACHSER Air & Sea Logistics vytvárame inteligentné riešenia, ktoré sú ušité na mieru transportným potrebám našich zákazníkov, a to dokonca aj v týchto náročných podmienkach na trhu," hovorí Alexander Tonn, Managing Director European Logistics pre Nemecko , ktorý v Nemecku dohliada na zákazky DACHSERu týkajúce sa priemyselného tovaru.

DACHSER celosvetovo
Kontaktujte nás
Kontakt Lenka Balcova