DACHSER rozšíril kapacity vo Francúzsku

Spoločnosť DACHSER opäť rozšírila svoju sieť vo Francúzsku: na jeseň 2021 presťahovala dve pobočky na severe a juhovýchode krajiny do väčších priestorov. Nové tranzitné terminály v Rouene (v regióne Normandia) a Annecy (v regióne Auvergne-Rhône-Alpes), sú reakciou spoločnosti DACHSER na dynamický rast trhu.

Na jeseň 2021 otvorila spoločnosť DACHSER dve nové pobočky na severe a juhovýchode Francúzska.

Nová pobočka v Rouene, významnom meste Normandie, slúži najmä zákazníkom v priemyselnom sektore, sektore luxusného tovaru a maloobchode. Novovybudovaný tranzitný terminál má celkovú plochu 5 100 m2 a 50 prestupných brán s celkovou plochou 48 000 m2. Len o niekoľko kilometrov ďalej sa nachádza sklad v Le Grand-Queville, ktorý bol otvorený minulý rok. Nový tranzitný terminál umožnil ďalšiu optimalizáciu kapacity v regióne. „Toto nové miesto nám umožňuje ponúknuť našim zákazníkom celú škálu služieb a reagovať na zvýšený dopyt,“ hovorí Stéphane Got, generálny riaditeľ spoločnosti DACHSER Normandia.

Dobré spojenie aj na juhovýchode

V alpskom meste Annecy na juhovýchode Francúzska sa ďalšia nová pobočka tiež snaží optimalizovať kapacitu, aby uspokojila rastúci dopyt. Nová pobočka má tranzitný terminál s rozlohou 2 300 m2 a 18 prestupnými bránami. „Pobočka v Annecy zdvojnásobuje našu logistickú kapacitu a výrazne posilňuje našu prítomnosť v regióne,“ hovorí Mehdi Bejaoui, generálny riaditeľ spoločnosti DACHSER Rhône Alpes. Annecy má výhodnú polohu na diaľnici A41 medzi Ženevou na severe a Grenobleom na juhu, odkiaľ premávajú pravidelné denné spoje do Švajčiarska a Nemecka.

DACHSER celosvetovo
Kontaktujte nás
Kontakt Lenka Balcova