Kariéra Mediaroom

Nákladná námorná preprava – hladká plavba s DACHSER Air & Sea Logistics

Ako partner pre medzikontinentálnu námornú nákladnú prepravu ponúka spoločnosť DACHSER Air & Sea Logistics širokú škálu produktov a služieb zameraných na globálne zaobstarávanie a distribúciu vo všetkých odvetviach priemyslu. Špeciálne riešenia pre jednotlivé odvetvia navyše ponúkajú individuálne prispôsobené služby v rámci dodávateľského reťazca.

Globálna sieť pre efektívnu námornú dopravu

Naša globálna sieť vám umožní osloviť vašich zákazníkov bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú. Zabezpečujeme celú prepravu vašich námorných zásielok do prístavu aj z neho a v každej fáze zabezpečíme maximálnu účinnosť a nákladovú efektivitu. To nám hlavne umožní naša štandardizovaná služba a vysoká úroveň dostupnosti vďaka vysokým frekvenciám a kapacitám zásielok našich dopravcov. Naši vybraní partneri podliehajú prísnemu procesu kontroly kvality ako súčasť našej stratégie uprednostňovaných dopravcov. Môžete sa spoľahnúť na konzistentne vysokú úroveň kvality na všetkých úrovniach služieb spoločnosti DACHSER.

Naše námorné prepravné služby

  • Špeciálne riešenia a riešenia pre priemyselné odvetvia
  • Vysoká schopnosť dodávok vďaka vysokým frekvenciám a kapacitám
  • Striktný a kvalitný výber nákladných námorných dopravcov 
  • Trvalý kontakt na mieste
  • Komplexné logistické riešenia vrátane colného odbavenia a skladovania

Celokontajnerové náklady (FCL) alebo konsolidované dopravné služby (LCL): Čokoľvek spravíme možné

Preprava vášho tovaru sa uskutočňuje prostredníctvom konsolidovaných dopravných služieb (LCL) alebo celokontajnerovej prepravy (FCL). Prevádzkujeme vstupné brány na strategicky umiestnených miestach pre celosvetovú námornú dopravu, ktoré nám umožňujú poskytovať účinné a efektívne prepravné služby.

Naše služby zahŕňajú týždenné odjazdy, zber a doručenie prostredníctvom siete DACHSER European Logistics, ako aj organizovanie zásielok pre všetky destinácie. Budete mať tiež prístup do našej komplexnej siete skladových priestorov s množstvom služieb s pridanou hodnotou.

Vždy online s IT technológiou DACHSER

Náš webový systém shipmentcontrol poskytuje priebežné informácie o procese našej námornej prepravy cez službu Tracking & Tracing, a to na úrovni distribučnej logistiky (shipmentcontrol send) aj vašej zaobstarávacej logistiky (shipmentcontrol collect).

Incoterms

Priložený dokument PDF poskytuje prehľad (bez právnej záruky) Incoterms 2020 ako pomôcku pre vašu každodennú prácu.

Stiahnuť

Viac o tejto téme

LCL Služby
Viac