„Zachovanie toho dobrého a zvýšenie agility"

Burkhard Eling je v čele rodinnej spoločnosti DACHSER ako CEO od 1. januára tohto roka. Spolu s ním do predstavenstva nastúpila ďalšia generácia lídrov. Počas prvých mesiacov na novej pozícii hovorí Burkhard Eling o silnom tíme a budúcich výzvach.

Daľšia generácia v predstavenstve spoločnosti DACHSER: Robert Erni, Alexander Tonn, Burkhard Eling, Edoardo Podestà a Stefan Hohm (zľava)

„Od prvého januára prevzala kormidlo spoločnosti DACHSER nová generácia lídrov. Spoločne s mojimi kolegami z predstavenstva spoločnosti sme sa na to dôkladne pripravovali, sme silný tím a veríme, že sme dobre pripravení čeliť prichádzajúcim výzvam.

V krátkodobom výhľade to samozrejme zahŕňa čeliť koronavírusovej kríze, ktorá nás bude zamestnávať najmenej ešte prvú polovicu roka 2021. Na tomto fronte sa sieť DACHSER veľmi dobre osvedčila. Našim zákazníkom poskytujeme v týchto ťažkých časoch bezpečie a stabilitu kontinuálnym udržiavaním globálnych dodávateľských reťazcov v chode.

Digitalizácia súčasne s blízkosťou ku zákazníkom a udržateľnosťou

To je niečo, v čom budeme pokračovať s vysokou spoľahlivosťou a kvalitou, ktorú sa od nás naši zákazníci naučili očakávať. Zachováme všetky dobré veci, ktoré zákazníci, servisní partneri a zamestnanci na spoločnosti DACHSER oceňujú. Zároveň budeme zvyšovať našu agilitu a budeme aktívne čeliť kľúčovým výzvam nasledujúcej dekády: digitalizácii súčasne s blízkosťou ku zákazníkom, udržateľnosti a nedostatku kvalifikovaného personálu.

Na tejto ceste bude naším kompasom misia spoločnosti DACHSER: chceme pokračovať v rozvoji DACHSERu tak, aby sa stal najintegrovanejším logistickým providerom na svete, a optimalizovať prostredníctvom našich služieb logistickú bilanciu našich zákazníkov.

Tešíme sa na cestu, ktorá je pred nami, a máme veľký záujem ju spoločne s vami zdieľať.“

DACHSER celosvetovo
Kontaktujte nás
Kontakt Lenka Balcova