Nový DACHSER magazín je tu!

Deň čo deň viac ako 30 000 zamestnancov spoločnosti DACHSER vynakladá maximálne úsilie na udržiavanie spoľahlivých a bezpečných tokov tovaru našich zákazníkov, poskytuje vysokú úroveň kvality a občas sa doslova pokúša o nemožné.

DACHSER magazín 4/23.

Preto naša rodinná spoločnosť, ako zamestnávateľ, považuje za dôležité získavať kvalitných zamestnancov, špičkové talenty, vytvárať pre nich príjemné pracovné prostredie, podporovať ich a umožniť im využívať svoj potenciál. Práve o tom je program strategického zamerania spoločnosti DACHSER "Logistics is People Business." Príbeh z titulnej strany poukazuje na hlavné zásady tejto stratégie a predstavuje kolegov, ktorých nasadenie je hnacím motorom tímovej práce v DACHSER. Viac si prečítate na strane 6.

Aj ďalšie články približujú stratégie, ktoré lemujú cestu k našej budúcnosti. Na strane 16 nájdete vyjadrenie CEO DACHSER, Burkharda Elinga, k našej stratégii na ochranu klímy. Rovnakej téme sa venuje aj prípadová štúdia o tom, ako v projektoch na ochranu klímy aktívne podporujeme nášho švajčiarskeho zákazníka – Ricola, tradičného výrobcu bylinných cukríkov. Prinášame aj zaujímavý rozhovor s Alexanderom Tonnom, COO Road Logistics, v ktorom môžeme nahliadnuť do budúcnosti našej siete pozemných prepráv. Okrem iného popisuje, aké zásady si DACHSER stanovil pre rast v tejto oblasti.

Váš DACHSER magazín

Tieto a mnoho ďalších príbehov nájdete v aktuálnom čísle, ktoré si môžete nižšie stiahnuť. Prajeme príjemné čítanie.

Všetky vydania nášho DACHSER magazínu si môžete pozrieť v našom archíve.

DACHSER magazín 4/23 anglická verzia PDF (5,29 MB)
DACHSER celosvetovo
Kontaktujte nás
Kontakt Alexandra Cunderlikova PR and Marketing Consultant