Nový DACHSER magazín je tu!

Odvaha a sebadôvera sú vždy dobrými spoločníkmi, a momentálne sú dôležitejší ako kedykoľvek predtým. Zdá sa, že výzvy a krízy nemajú konca. Uprostred všetkej neistoty, my v spoločnosti DACHSER berieme veci do vlastných rúk, aby sme pre našich zákazníkov získali to najlepšie. Príbehy v novom DACHSER magazíne vám to objasnia.

DACHSER magazine 02/2022

Prečítajte si titulný príbeh, a zistite ako DACHSER, vedúci logistický provider, riadi, monitoruje, a optimalizuje globálne dodávateľské reťazce svojich zákazníkov. Touto komplexnou úlohou nás poveril Camso, hlavný výrobca priemyselných pneumatík, kolies a gumených pásov. Okrem prepravy zásielok, DACHSER tiež dozerá na transparentnosť a riadenie ostatných poskytovateľov logistiky. Môžete zistiť, ako k tejto dohode došlo, aké prípravy boli nevyhnutné, a ako presne teraz každodenná spolupráca prebieha. Viac od strany 6.

Ďalším príkladom zákaznícky prispôsobenej služby je príbeh na strane 20. DACHSER zvíťazil nad americkým výrobcom grilov Char-Broil so svojimi odbornými znalosťami v oblasti skladovania a priemyselným riešením DACHSER DIY Logistics. Výsledkom je, že grily sú na pultoch v miestnom DIY obchode, ako aj u online predajcu včas, pripravené na vonkajšiu sezónu v Európe.

Okrem iného, v tomto vydaní nájdete rozhovor s Edoardom Podestà, COO Air & Sea Logistics, o výzvach, ktorým v súčasnosti čelí sektor leteckej a námornej nákladnej dopravy. Aj tu je dôležité odhodlanie a skúsenosť – ako kľúč k tomu, aby dodávateľské reťazce pre zákazníkov boli čo najspoľahlivejšie a najúčinnejšie.

Vaša osobná kópia a naše archívy

Tieto a mnohé ďalšie príbehy nájdete v aktuálnom vydaní. Vyzdvihnite si svoju osobnú kópiu vo vašej pobočke alebo si stiahnite PDF. Prajeme vám príjemné čítanie nového čísla DACHSER magazínu.

Taktiež si viete prezrieť predchádzajúce čísla DACHSER magazínu - https://www.dachser.com/en/mediaroom/search?search=Magazinearchive.

DACHSER MAGAZÍN 02/2022 PDF (7,47 MB)
DACHSER celosvetovo
Kontaktujte nás
Kontakt Lenka Balcova