Správy

Nové číslo DACHSER magazínu je tu!

 

Štafeta bola odovzdaná: nová generácia lídrov spoločnosti DACHSER pod vedením CEO Burkharda Elinga oficiálne prevzala kormidlo spoločnosti 1. januára tohto roka. Touto témou sa zaoberáme aj v aktuálnom čísle časopisu DACHSER.

DACHSER magazín 01/21

Úvodný článok s názvom "Dosiahnutie rovnováhy medzi stabilitou a zmenami" popisuje, ako prebiehali zmeny v spoločnosti DACHSER, aby nový vedúci tím mohol pokračovať v písaní úspešného príbehu, ktorý začal pred viac ako 90 rokmi.

Prinášame vám tiež niekoľko príbehov o úspešnej spolupráci s našimi zákazníkmi. Môžete si prečítať, ako pobočka spoločnosti DACHSER v Neussu v blízkosti Düsseldorfu preorganizovala jeden zo svojich skladov tak, aby dosiahla ešte vyššiu efektivitu u svojich troch kľúčových zákazníkov z potravinárskeho sektora. Tiež podnikneme výlet do Rakúska, kde už desať rokov naši kolegovia z Air & Sea Logistics zaisťujú, aby výrobky jedného z popredných spracovateľov dreva boli prepravené do celého sveta - po železnici, loďou i letecky. V prípade potreby organizuje DACHSER tiež prepravu celých výrobných zariadení alebo, ako tomu bolo v minulom roku, naliehavo potrebného zdravotníckeho vybavenia.

Taktiež ďalší článok sa zaoberá ochrannými pomôckami: Spoločnosť DACHSER v minulom roku podporila mladú obchodnú spoločnosť z regiónu Asturias v severozápadnom Španielsku pri zásobovaní Španielska a ďalších európskych krajín viac ako 100 miliónmi rúšok a ďalších zdravotníckych produktov. Môžete sa dočítať, aká úspešná bola táto spolupráca, najmä v časoch pandémie.

Váš DACHSER magazín

Ako obvykle ponúkajú stránky nášho časopisu oveľa viac zaujímavostí a príbehov zo sveta inteligentnej logistiky. Dúfame, že vás čítanie nového čísla časopisu spoločnosti DACHSER pobaví aj inšpiruje. Stiahnite si DACHSER magazín v súbore PDF.

DACHSER MAGAZÍN- anglická verzia PDF (8,64 MB)
Kontakt Lenka Balcova