DACHSER pokračuje s charterovými letmi aj v máji

Okrem charterových letov medzi Áziou a Európou pokračuje poskytovateľ logistických služieb DACHSER s organizáciou ďalších transpacifických letov na pokrytie severo- a juho-amerických trhov. V rámci týchto zmien bol napríklad pridaný nový spoj medzi Šanghajom a Los Angeles.

DACHSER pokračuje s charterovými letmi aj v máji

Vzhľadom na stále značne obmedzenú ponuku nákladných letov posilňuje DACHSER Air & Sea Logistics svoje charterové lety na trasách medzi Áziou a Spojenými štátmi. Na konci apríla dokončil DACHSER už svoj 30. charterový let od začiatku pandémie.

V nadväznosti na prvý let na transpacifickej trase medzi Hongkongom a Los Angeles v poslednom aprílovom týždni, rozšíril poskytovateľ logistických služieb v priebehu mája svoj charterový program o ďalšiu trasu, tentoraz zo Šanghaja (PVG) do Los Angeles (LAX). DACHSER využíva svoju rozsiahlu severoamerickú sieť 14 pobočiek v USA na distribúciu tovaru v Severnej Amerike a ďalej do Južnej Ameriky, kde má spoločnosť ďalších 13 pobočiek.

Dopyt pretrváva

„Stále vidíme dopyt po službách nákladnej leteckej dopravy medzi Áziou a Spojenými štátmi a nejde len o prepravu ochranných lekárskych pomôcok,” hovorí Timo Stroh, riaditeľ Global Air Freight DACHSERu. „Naše charterové lety nám umožňujú reagovať na potreby našich zákazníkov a ponúkať im seriózne a efektívne riešenia. Na oplátku naši zákazníci získavajú prístup k prémiovým kapacitám so spoľahlivými prepravnými časmi, čo im pomáha zlepšiť plánovanie v rámci ich dodávateľského reťazca.”

Okrem transpacifických letov pokračuje poskytovateľ logistických služieb DACHSER naďalej v odbavovaní liniek medzi Áziou a Európou.

DACHSER celosvetovo
Kontaktujte nás
Kontakt Lenka Balcova