Kontraktná logistika v spoločnosti DACHSER: Výhody dlhodobého partnerstva

Charakteristickým znakom DACHSER je súhra skladovania, prepravy, odborného poradenstva a služby tzv. pridanej hodnoty, ktoré sú jednotlivým zákazníkom ušité doslova na mieru. Globálny dosah spoločnosti z nás robí spoľahlivého partnera pre celosvetové podnikanie. Vďaka našej sieti ste v kontakte so skúsenými lokálnymi a regionálnymi odborníkmi, ktorí vám poskytnú podporu, kedykoľvek ju budete potrebovať. Pre vaše podnikanie máme k dispozícii 2,7 miliónov paletových miest vo viac ako 160 skladoch po celom svete. Všetky naše úspešné logistické partnerstvá sú založené na úzkych dôveryhodných a dlhodobých vzťahoch so zákazníkmi.

Skladovanie
Win-win stratégia postavená na silnom partnerstve

Jednou z hlavných výhod kontraktnej logistiky v spoločnosti DACHSER je zlepšená efektívnosť celého dodávateľského reťazca. Dlhodobá spolupráca umožňuje lepšie plánovanie a optimalizáciu toku tovaru od dodávateľa až po konečného zákazníka. To vedie k zníženiu časových zdržaní, optimalizácii skladovacích priestorov a minimalizácii strát.

Partner pre hladké zásobovanie výroby

Spoľahlivosť je ďalším kľúčovým prvkom kontraktnej logistiky v DACHSER. Dlhodobá spolupráca umožňuje vybudovať dôveru medzi spoločnosťami a vytvoriť stabilné a spoľahlivé dodávateľské vzťahy. Tým sa znižuje riziko výpadkov vo výrobe a distribúcii, čo zabezpečuje konzistentnú dostupnosť tovaru pre zákazníkov.

Konkurenčná výhoda

Vďaka jednotnej skladovej sieti, cezhraničným synergiám a štandardizovaným procesom, ktoré zabezpečujú vlastné IT systémy, DACHSER prináša kvalitu, funkčnosť a vysokú úroveň prevádzky. Okrem inteligentnej kombinácie a integrácie logistických služieb v kontraktnej logistike môžu firmy využiť odborné vedomosti a skúsenosti spoločnosti DACHSER. Tím skúsených odborníkov vypracováva individuálne riešenia pre každého klienta, čím zabezpečuje optimálne prispôsobenie a najlepšie výsledky. Klienti majú prístup k najnovším trendom a postupom v oblasti logistiky, čo im pomáha udržiavať si konkurenčnú výhodu.

Služby s pridanou hodnotou

Prostredníctvom služieb s pridanou hodnotou vám ponúkame širokú škálu možností nad rámec nášho bežného portfólia v rámci celého dodávateľského reťazca. Naše služby s pridanou hodnotou sú navrhnuté tak, aby zvýšili vašu produktivitu a výkon logistiky.

  • Individuálne balenie
  • Príprava predajných stojanov
  • Etiketovanie
  • Multipaky
  • Kompletizácia
  • Vzorky
  • Špeciálne balenie
  • Sledovanie tovaru v reálnom čase

Efektívne využívanie moderných technológií je ďalšou výhodou, ktorú kontraktná logistika v spoločnosti DACHSER prináša. Softvérové systémy umožňujú sledovanie tovaru v reálnom čase, predikciu dopytu a optimalizáciu trás. To vedie k rýchlejšiemu a presnejšiemu reagovaniu na zmeny na trhu a efektívnejšiemu využívaniu zdrojov.
Zlepšená efektívnosť, spoľahlivosť, odborné znalosti a využívanie moderných technológií sú len niektoré z faktorov, ktoré robia kontraktnú logistiku v DACHSER atraktívnou voľbou pre moderné podniky. Pridaná hodnota v podobe širokej škály vzájomne previazaných služieb a produktov vám prináša organizačnú flexibilitu a otvára nové možnosti.

Hľadáte spoľahlivého partnera pre logistické riešenie vo vašej firme?

Kontaktujte:
Ľuboš Košťál, Obchodný manažér spoločnosti DACHSER Slovakia
tel.: +421 905 570 537
email: lubos.kostal@dachser.com

DACHSER celosvetovo
Kontaktujte nás
Kontakt Judita Smatanova PR Consultant DACHSER Slovakia