DACHSER založil joint venture v Japonsku

Medzinárodný logistický provider DACHSER uzavrel dohodu o joint venture s japonskou logistickou spoločnosťou Nishi-Nippon Railroad Co., Ltd. Spoločnosť DACHSER Japan K.K. otvorí svoju prvú pobočku v Tokiu na konci roka 2023.

DACHSER uzavrel dohodu o joint venture s japonskou logistickou spoločnosťou Nishi-Nippon Railroad Co., Ltd.
DACHSER uzavrel dohodu o joint venture s japonskou logistickou spoločnosťou Nishi-Nippon Railroad Co., Ltd.

Japonská pobočka bude ako súčasť globálnej siete spoločnosti DACHSER ponúkať letecké a námorné prepravy a bude napojená na hustú sieť pozemných prepráv spoločnosti v Európe. Yves Larquemin, Managing Director DACHSER Južná Kórea prevezme aj ďalšiu, novú rolu a bude stáť na čele DACHSER Japonsko.

Sme veľmi radi, že sme učinili ďalší krok v našom vývoji na japonskom trhu.

Edoardo Podestà, COO DACHSER Air & Sea Logistics

„Zákazníci v Japonsku aj po celom svete hľadajúci spoľahlivé a odolné služby „door-to-door“ budú profitovať z logistického know-how spoločnosti DACHSER, jej komplexnej globálnej siete a pokročilých digitálnych informačných systémov,“ uviedol Edoardo Podestà, COO DACHSER Air & Sea Logistics.

Hlboké znalosti o rôznych priemyselných sektoroch na globálnej úrovni

„Japonsko je treťou najväčšou ekonomikou a kľúčovým hráčom v oblasti automotive a elektronického priemyslu. Poskytuje tiež enormný obchodný potenciál pre farmaceutické a medicínske produkty. Kombinácia špecifických znalostí o jednotlivých sektoroch a našich globálne prepojených služieb nám umožňuje ponúkať našim zákazníkom logistiku, ktorá prináša pridanú hodnotu,“ povedal Yves Larquemin, budúci Managing Director DACHSER Japan a DACHSER Južná Kórea.

DACHSER celosvetovo
Kontaktujte nás
Kontakt Lenka Balcova