DACHSER Marocco otvára nový sklad v Tanger Med

Prístavný komplex Tanger Med, ktorý sa nachádza 14 kilometrov od európskeho pobrežia, je popredným stredomorským prístavom slúžiacim na kontajnerové prepravy a je kľúčovým v marockej konkurencieschopnosti na poli logistiky. V reakcii na rastúci dopyt svojich zákazníkov otvorila spoločnosť DACHSER Marocco v tejto dynamickej oblasti nový sklad. DACHSER ponúka skladové riešenia na mieru.

DACHSER ponúka skladové riešenia na mieru

Nový sklad, ktorý je v prevádzke od 1. marca 2021, sa rozkladá na ploche 5 500 metrov štvorcových a pojme viac ako 7 000 paliet. Cieľom tohto nového zariadenia je poskytnúť zákazníkom naprieč všetkými priemyselnými odvetviami skladové riešenia na mieru. Ponúka tiež vynikajúce spojenia a optimálne časy prepráv vďaka komplexnej sieti DACHSER.

Pre miestny priemysel umožňuje sklad Tanger Med poskytnúť včasný pohyb dodávok medzi zónami priemyselného rozvoja, aj dopredu zaistených zásob. Súčasne s expanziou DACHSER tiež konsoliduje rad služieb, napríklad kontrolu kvality pri príjme tovaru, skladovanie, prípravu objednávok a ďalšie služby s pridanou hodnotou, ako je balenie a označovanie. Pre dovážaný tovar, ktorý je určený pre lokálny trh, sú k dispozícii aj ďalšie služby.

Rastúci dopyt

„Spustenie tohto nového skladu podporuje rozvoj nášho podnikania. Umožňuje nám reagovať na rastúci dopyt našich zákazníkov. Tento nový sklad podporí rozvoj v regióne, ktorý už ťaží výhody z fungujúcich priemyselných štruktúr“, hovorí Mathieu Brouard, obchodný manažér spoločnosti DACHSER Morocco.

DACHSER celosvetovo
Kontaktujte nás
Kontakt Lenka Balcova