Kariéra Mediaroom
Track & Trace
Okamžité informácie o vašej zásielke

DACHSER News

24.05.2022
DACHSER rastie v regióne juhovýchodnej Európy

Spoločnosť DACHSER zvýšila svoje nekonsolidované čisté príjmy za rok 2021 v regióne juhovýchodnej Európy o 28 %. Po lockdownoch v roku 2020 sa tak spoločnosť DACHSER vracia k svojmu dynamickému rastu. Za pozitívnym výsledkom stojí predovšetkým väčší počet zásielok a tonáž a taktiež zmena cien. Tonáž sa v regióne zvýšila o viac ako 13 %.

18.05.2022
DACHSER Procurement ponúka komplexnú starostlivosť o vaše pravidelné dodávky

Procurement logistics − jednoduchšie a efektívnejšie obstarávanie tovaru vďaka stabilnej spolupráci s jediným prepravcom.

11.05.2022
DACHSER Slovakia pomáha tínedžerom z Centra pre deti a rodiny zorientovať sa na pracovnom trhu

DACHSER Slovakia usporiadal v piatok 29. apríla 2022 v Centre pre deti a rodiny v Malackách vzdelávací workshop zameraný na hľadanie práce. Cieľom akcie bolo pomôcť dospievajúcim v detskom domove zorientovať sa na trhu práce a predstaviť rôzne spôsoby hľadania práce.

28.04.2022
Efektívne riadenie globálnych dodávateľských reťazcov spoločnosťou DACHSER Air & Sea Logistics

V leteckej a námornej nákladnej doprave sa postupy v prevádzke vyznačujú vysokou mierou manuálnej práce a vyžadujú koordináciu s množstvom kontaktov. So spoločnosťou DACHSER, ako logistickým partnerom, môžu zákazníci na efektívnejšie riadenie svojich medzinárodných dodávateľských reťazcov využívať digitálne riešenia. Ich jednoduchú a rýchlu implementáciu podporuje a koordinuje jediné kontaktné miesto v spoločnosti DACHSER.

20.04.2022
Blockchain – pohľad na technológie budúcnosti

Čo je to vlastne blockchain? Prečo ešte nespôsobil prelom v logistickom priemysle? Ako možno využiť jeho inovačný potenciál s pomocou tých správnych ekosystémov? Poďme sa na to lepšie pozrieť.

13.04.2022
Integrovaná kontraktná logistika pre stabilné dodávateľské reťazce

Po absencii kvôli pandémii sa spoločnosť DACHSER vracia na veľtrh LogiMAT a na tohtoročnom ročníku bude mať vlastný stánok. V hale 6, stánku D20, bude tento poskytovateľ logistických služieb prezentovať celé svoje portfólio kontraktnej logistiky. LogiMAT 2022 sa bude konať v Stuttgarte od 31. mája do 2. júna.

08.04.2022
Tržby spoločnosti DACHSER prvýkrát presiahli 7 miliárd eur

Rok 2021 bol výnimočný: nárast objemu a vysoké prepravné sadzby priniesli rekordný rast; 78,3-percentný skok v leteckej a námornej preprave.

06.04.2022
Nový DACHSER magazín je tu!

Ekonomika, logistika a ľudia na celom svete – bez ohľadu na to, kam sa pozriete, všetci sa stále snažíme nájsť cestu cez veľmi neisté časy. Ešte aj dnes sa musíme usilovať o skrotenie koronavírusu, ako nám nedávno ukázalo jeho masívne prepuknutie v medzinárodnom obchodnom centre v Hongkongu. Svet medzitým neveriacky hľadí na to, čo sa deje v srdci Európy. Príšerná vojna na Ukrajine spôsobuje, že obrovské množstvo ľudí opúšťa svoje domovy.

04.04.2022
Cielená a rýchla pomoc Ukrajine prichádza aj z DACHSERU

DACHSER Slovakia poskytuje svoje skladové aj prepravné kapacity na pomoc Ukrajine. Samostatné akcie aktuálne prebiehajú paralelne na pobočkách v Lozorne aj v Košiciach.

04.04.2022
Iveta Šurganová sa stala novou regionálnou finančnou riaditeľkou v DACHSER pre juhovýchodnú Európu

Spoločnosť DACHSER vytvorila v rámci reštrukturalizácie riadenia celého regiónu novú pozíciu regionálneho Finančného riaditeľa pre juhovýchodnú Európu, pod ktorého spadá centrum zdieľaných služieb pre administratívne oddelenia. Do tejto funkcie bola k 1. 1. 2022 vymenovaná Iveta Šurganová, ktorá v DACHSER Slovakia mala dovtedy na starosti finančné oddelenie, oddelenie ľudských zdrojov, controlling, facility manažment, IT, oddelenie manažmentu kvality a marketing.

DACHSER Mediaroom

Tréningový a duálny vzdelávací program v spoločnosti DACHSER

Náš nový film o tréningovom a duálnom vzdelávacom programe v spoločnosti DACHSER je už tu!

Logistika hýbe svetom a DACHSER zamestnanci sú kľúčovým faktorom úspechu našej spoločnosti. Naši účastníci tréningového a duálneho vzdelávania predstavia v novom filme rozmanitosti logistiky. Kliknite na tlačidlo a užite si sledovanie!

Dozvedieť sa viac

DACHSER Slovakia a.s. (za rok 2021)

56700000
Obrat v EUR (Netto, nekonsolidované)
5
Pobočky
691100
Zásielky
viac

Pobočky po celom svete

Kontaktné informácie našich pobočiek

Máte požiadavku alebo otázku? Tu nájdete kontaktné informácie na naše pobočky po celom svete.

Umiestnenie vyhľadávania