Nový DACHSER magazín je tu!

Nikto nedokáže predpovedať budúcnosť - ani politici, ani vedci, ani ekonómovia. To však neznamená, že sa vzdáme a prestaneme sa pokúšať klasifikovať súčasný vývoj, sledovať trendy a vyvodzovať príslušné závery. To všetko si vyžaduje našu pozornosť a aby sme si kládli otázky - a hlavne počúvali. Možno to znie ako samozrejmosť, ale v každodennom podnikaní to môže byť skutočná výzva.

DACHSER magazín 1/24.

Pozorne počúvať, aby ste pochopili zajtrajšok už dnes - o tom sú príbehy v novom vydaní DACHSER magazínu. Nechýba ani scenár budúceho hospodárskeho vývoja a  z neho vyplývajúce potreby našich zákazníkov. Spoločnosť DACHSER už pracuje na tom, aby ich splnila a prináša Global Groupage. Optimálna integrácia globálnych end-to-end zberných prepráv a kontraktných logistických riešení. Prevádzkový riaditeľ pre leteckú a námornú logistiku Dr. Tobias Burger v rozhovore poskytuje aktuálne informácie o súčasnom a budúcom vývoji v oblasti leteckej a námornej prepravy. Viac si môžete prečítať od strany 6.

Vytvoriť si kompletný obraz o potenciáli trhu a požiadavkách zákazníkov, pozorne počúvať a podľa toho konať - tento prístup sa odráža aj v článku o DACHSER Food Logistics. Od strany 16 sa dozviete, ako sa obchodná línia Food Logistics pripravuje na budúcnosť rozširovaním svojej medzinárodnej siete a investovaním do technológií a opatrení v oblasti klímy.

Globálna pandémia nás naučila mnohým veciam, predovšetkým tomu, že najlepší spôsob, ako pomôcť zákazníkom v ťažkých časoch, je skutočne si vypočuť ich obavy a potom ponúknuť správne riešenie. Naša spolupráca so spoločnosťou Le Creuset, renomovaným výrobcom kuchynského riadu je toho ďalším dôkazom. Počas pandémie sa mnoho ľudí na celom svete obrátilo k vareniu a dopyt po vysokokvalitných výrobkoch tejto francúzskej spoločnosti explodoval. Na strane 26 si prečítate o tom, ako boli naši kolegovia po ruke, ako pozorne počúvali a čo presne robili.

Váš DACHSER magazín

Tieto a mnoho ďalších príbehov nájdete v aktuálnom čísle, ktoré si môžete nižšie stiahnuť. Prajeme príjemné čítanie.

Všetky vydania nášho DACHSER magazínu si môžete pozrieť v našom archíve.

Prihláste sa na odber nášho newslettra a nezmeškajte žiadne novinky.

DACHSER magazín 1/24 anglická verzia PDF (6,08 MB)
DACHSER celosvetovo
Kontaktujte nás
Kontakt Alexandra Cunderlikova PR and Marketing Consultant