Logistické centrum Bratislava zvíťazilo v DACHSER Quality Awards

Spoločnosť DACHSER zverejnila výsledky svojho každoročného rebríčka pobočiek hodnotených na základe ich kvality Dachser Quality Awards. Tento rok sa na prvom mieste v celkovom hodnotení umiestnil Slovenský DACHSER. Logistické centrum Bratislava zvíťazilo takisto vo svojej kategórii menších pobočiek.

Ocenenie kvality DACHSER Quality Awards

Hodnotených bolo celkovo 116 európskych logistických centier spoločnosti, ktoré boli rozdelené do dvoch kategórií podľa veľkosti. Medzi malými pobočkami zvíťazilo logistické centrum DACHSER v Bratislave, na druhom mieste sa umiestnila pobočka vo Vroclave a tretie miesto obsadil Gdansk. Do prvej desiatky sa prebojovali aj ďalšie dve slovenské pobočky – Martinská skončila na štvrtom mieste a Košická si pripísala deviate miesto. V kategórii veľkých pobočiek zvíťazilo logistické centrum Ostwestfallen-Lippe, nasledovalo logistické centrum v Hannoveri a pobočka vo Freiburgu.

Spustite hlavu k hlave

DACHSER Quality Awards sa udeľuje pravidelne každý rok už od roku 1999, a to v dvoch kategóriách podľa veľkosti pobočky. Následne sa zostavuje aj celkový rebríček. V rámci hodnotenia je každé logistické centrum posudzované v kategóriách Logistický výkon, Zákaznícky servis, Korporátny dizajn a Administratíva, pričom každá oblasť má v celkovom hodnotení trochu inú váhu. Špeciálnou kategóriou je hodnotenie EDI rate, v rámci ktorého sa hodnotí počet zákazníkov, s ktorými je pobočka prepojená cez EDI (Electronic Data Interchange). Toto spojenie umožňuje rýchlejšie a pružnejšie reakcie na požiadavky zákazníkov.

DACHSER celosvetovo
Kontaktujte nás