DACHSER prvýkrát na veľtrhu Kariéra EXPO v Bratislave

V utorok 11. októbra prebehol v Bratislave pracovný veľtrh Kariéra EXPO. Toho sa ako vystavovateľ zúčastnil medzi ďalšími približne 50 regionálnymi zamestnávateľmi z najrôznejších odvetví aj DACHSER.

DACHSER prvýkrát na veľtrhu Kariéra EXPO v Bratislave

Ako jedna z popredných európskych logistických spoločností spája DACHSER silu nadnárodnej spoločnosti s hodnotami tradičného rodinného podniku. Na veľtrhu boli potencionálnym záujemcom predstavené rôzne pracovné príležitosti z oddelení administratívy, prevádzky, skladu, ako aj mnoho ďalších.

„Veríme, že vďaka kultúre našej spoločnosti, ktorá sa zakladá na tom, že v centre pozornosti sú ľudia a ich spokojnosť v pracovnom aj osobnom živote, získame do našich radov nových kolegov. Účastníci Kariéra Expo obzvlášť ocenili benefity zamerané na rodinu, zdravie, šport, relax a vzdelávanie sa v cudzích jazykoch, čo sú oblasti, ktoré v DACHSERi podporujeme“ okomentovala priebeh veľtrhu Lenka Balcová, PR & Marketingová konzultantka zo spoločnosti DACHSER Slovakia.

V stánku DACHSER Slovakia mali návštevníci počas veľtrhu možnosť pozrieť si videá z firemného prostredia a tiež sa registrovať do online databázy potencionálnych uchádzačov. Peter Makyta, Sales representative zo spoločnosti DACHSER Slovakia predstavil záujemcom zameranie jednotlivých prevádzkových oddelení a vysvetlil špecifiká konkrétnych pozícií na servisnom a obchodnom oddelení.

Anna Žáková, HR špecialistka v spoločnosti DACHSER, ohodnotila veľtrh ako naozaj úspešný. „Chceli sme predstaviť DACHSER ako stabilného a perspektívneho zamestnávateľa v rámci regiónu a nájsť vhodných uchádzačov pre prácu v našej spoločnosti, čo sa aj podarilo. Počas veľtrhu sa pri DACHSER stánku vystriedalo mnoho perspektívnych adeptov na rôzne otvorené pracovné pozície a tešíme sa, až s nimi budeme môcť v blízkej budúcnosti nadviazať spoluprácu.“

Pracovný veľtrh Kariéra Expo

Kariéra EXPO je určená všetkým návštevníkom, ktorí by chceli rozbehnúť svoju kariéru alebo vedieť, ako sa po pandémii zmenil pracovný trh. Účastníci mohli zažiť bohatý program plný prednášok a workshopov. V stánkoch vystavovateľov mali návštevníci jedinečnú príležitosť spoznať osobne potencionálnych budúcich zamestnávateľov – odborníkov, ktorí im radili, ako postupovať pri hľadaní prace, písaní životopisu, testovaní schopností a aj pri ďalších aktivitách súvisiacich s kariérnym rastom. Okrem toho si mohli účastníci vypočuť takmer dve desiatky rečníkov a zabaviť sa bohatým programom, ktorý sa odohrával na troch rôznych pódiách a trval až do siedmej hodiny večer.

DACHSER celosvetovo
Kontaktujte nás
Kontakt Lenka Balcova