Správy

DACHSER bol znovu vymenovaný za jednu z najpopulárnejších logistických značiek v Nemecku

V hodnotení LOGISTIK HEUTE a BVL získala spoločnosť DACHSER druhé miesto v kategórii kontraktná logistika.

zľava: Alexander Tonn, riaditeľ European Logistics Nemecko v spoločnosti DACHSER zodpovedný za podnikovú kontraktnú logistiku a  Thomas Klare, Vedúci oddelenia kontraktnej logistiky

Čitatelia odborného časopisu LOGISTIK HEUTE a členovia Nemeckej logistickej asociácie (BVL) tento rok opäť vyberali najlepšie logistické značky v Nemecku. DACHSER získal druhé miesto v kategórii “Kontraktné logistické služby”. V online hlasovaní súťažilo spolu 250 značiek v 12 kategóriách.

Rozšírenie zmluvných logistických služieb

“Sme poctení. Je to po druhýkrát od roku 2017, čo sme získali ocenenie za kontraktnú logistiku. Toto uznanie čitateľov ukazuje, že naše skladovacie a prepravné služby sú na trhu dobre prijímané,” hovorí Alexander Tonn, riaditeľ podnikovej kontraktnej logistiky v spoločnosti DACHSER.

V niekoľkých uplynulých rokoch investovala spoločnosť DACHSER do rozšírenia svojich zmluvných logistických služieb. Poskytovateľ logistiky má v súčasnosti viac ako 1,6 milióna metrov štvorcových skladových priestorov, čo znamená, že môže svojim zákazníkom ponúknuť viac ako 2,4 milióna paletových miest po celom svete.

Kontakt Lenka Balcova