späť
Správy Tlačové správy

DACHSER rozširuje svoje portfólio leteckej prepravy medzi Singapurom a Frankfurtom

DACHSER Singapur rozšíril svoje služby na trase medzi Singapurom a Frankfurtom o dennú leteckú prepravu. Pre zákazníkov to znamená zabezpečené kapacity s tranzitným časom 72 hodín, ako aj prístup k dobre prepojenej európskej logistickej prepravnej sieti z Frankfurtu.

DACHSER Singapur rozšíril svoje služby na trase medzi Singapurom a Frankfurtom o dennú leteckú prepravu.

Singapurské letisko je jedným z najväčších letísk v Ázii a dôležitým prepojovacím uzlom do Európy. Zásielky doručené do Európy cez Frankfurt sa integrujú do rozsiahlej európskej siete DACHSER a bezproblémovo sa distribuujú do ďalších európskych destinácií. Vysoká frekvencia doručovania umožňuje rýchlu a spoľahlivú prepravu tovarov. Online platforma eLogistics informuje zákazníkov o všetkých procesoch v rámci dodávateľského reťazca a poskytuje informácie pre sledovanie zásielok v reálnom čase.

Udržateľná možnosť pre nižšie emisie skleníkových plynov

Zákazníci leteckej prepravy majú možnosť vybrať si "Udržateľné palivo". Táto služba je k dispozícii za dodatočný poplatok na všetkých trasách po celom svete. Zmesou "Udržateľného leteckého paliva" (SAF) sa dá letecká preprava uskutočniť s o 30% nižšími emisiami skleníkových plynov. Na preukázanie toho, že bolo biopalivo zakúpené a zníženie emisií skleníkových plynov je možné započítať do uhlíkovej stopy, spoločnosť DACHSER pripraví na požiadanie správu o emisiách a certifikát uvádzajúci úsporu emisií, množstvo použitých litrov udržateľného leteckého paliva (SAF), rok spotreby a presný pôvod surovín.

Nech už ide o import, export alebo optimalizáciu procesov v dodávateľskom reťazci, sieť DACHSER zabezpečuje plynulé procesy a včasné doručenia pre firmy všetkých veľkostí. Pre leteckú prepravu ponúka DACHSER svojim zákazníkom maximálnu spoľahlivosť procesov, spoľahlivé tranzitné časy a kapacity.

DACHSER celosvetovo
Kontaktujte nás
Kontakt Lenka Balcova