DACHSER ponúka dennú leteckú nákladnú dopravu z Číny a Hongkongu do Frankfurtu

Od januára 2023 spoločnosť DACHSER naďalej ponúka svojim zákazníkom spoľahlivú a konzistentnú dennú leteckú nákladnú dopravu zo Šanghaja a Hongkongu do Frankfurtu. Tieto pravidelné a priame služby sú vhodné najmä pre časovo citlivé zásielky.

DACHSER ponúka svojim zákazníkom spoľahlivú a konzistentnú dennú leteckú nákladnú dopravu zo Šanghaja a Hongkongu do Frankfurtu.

DACHSER zabezpečil stabilné denné letecké nákladné služby s veľkými komerčnými leteckými spoločnosťami v Číne pre priame lety z letiska v Šanghaji do Frankfurtu. DACHSER tiež ponúka denné spojenie z Hongkongu do Frankfurtu. Na tejto trase medzi Hongkongom a Frankfurtom prevádzkuje DACHSER každý piatok aj svoj vlastný charterový let. Tento let môže prepravovať bežný náklad, ako aj na požiadanie špeciálny náklad z zdravotníctva, nebezpečný tovar a špeciálne veľkosti.

Po príchode na DACHSER Frankfurt Gateway môžu byť zásielky okamžite preposielané cez hustú pozemnú prepravnú sieť DACHSER do rôznych európskych krajín, ako je Rakúsko, Švajčiarsko, Poľsko, Maďarsko, Česká republika, Dánsko, Slovensko a samozrejme v rámci Nemecka. Zákazníci profitujú z holistického riešenia dodávateľského reťazca, zložitosť sa znižuje vďaka bezproblémovej kontrole a riadeniu rizík. Kombinácia cestnej, leteckej a námornej logistickej siete spoločnosti DACHSER vytvára synergické efekty a je možné štandardizované a efektívne dodanie do mnohých destinácií v rámci Európy.

Denné služby s jasne definovanými časmi prepravy

Týmto ponúka DACHSER svojim zákazníkom rôzne služby leteckej nákladnej dopravy s možnosťami denného navýšenia v presne definovaných časoch prepravy. Zároveň je dosiahnutá maximálna transparentnosť prostredníctvom plne integrovaného IT prostredia, ktoré umožňuje proaktívne sledovanie a monitorovanie prostredníctvom rozhrania.

DACHSER celosvetovo
Kontaktujte nás
Kontakt Lenka Balcova