späť
Správy Tlačové správy

DACHSER bol znovu vymenovaný za jednu z najpopulárnejších logistických značiek v Nemecku

V hodnotení LOGISTIK HEUTE a BVL získala spoločnosť DACHSER druhé miesto v kategórii kontraktná logistika.

zľava: Alexander Tonn, riaditeľ European Logistics Nemecko v spoločnosti DACHSER zodpovedný za podnikovú kontraktnú logistiku a  Thomas Klare, Vedúci oddelenia kontraktnej logistiky

Čitatelia odborného časopisu LOGISTIK HEUTE a členovia Nemeckej logistickej asociácie (BVL) tento rok opäť vyberali najlepšie logistické značky v Nemecku. DACHSER získal druhé miesto v kategórii “Kontraktné logistické služby”. V online hlasovaní súťažilo spolu 250 značiek v 12 kategóriách.

Rozšírenie zmluvných logistických služieb

“Sme poctení. Je to po druhýkrát od roku 2017, čo sme získali ocenenie za kontraktnú logistiku. Toto uznanie čitateľov ukazuje, že naše skladovacie a prepravné služby sú na trhu dobre prijímané,” hovorí Alexander Tonn, riaditeľ podnikovej kontraktnej logistiky v spoločnosti DACHSER.

V niekoľkých uplynulých rokoch investovala spoločnosť DACHSER do rozšírenia svojich zmluvných logistických služieb. Poskytovateľ logistiky má v súčasnosti viac ako 1,6 milióna metrov štvorcových skladových priestorov, čo znamená, že môže svojim zákazníkom ponúknuť viac ako 2,4 milióna paletových miest po celom svete.

DACHSER celosvetovo
Kontaktujte nás
Kontakt Lenka Balcova