Kariéra Mediaroom

Profil spoločnosti DACHSER Slovakia

Príbeh spoločnosti DACHSER dokonale ukazuje, ako sa dynamická spoločnosť môže rozvíjať a adaptovať v súlade s technologickým pokrokom a ako globalizácia ovplyvňuje odvetvie logistiky. Spoločnosť DACHSER skoro rozpoznala vznikajúce príležitosti a chopila sa ich oboma rukami, pričom sa z miestnej špedície zmenila na poprednú logistickú spoločnosť.

Dnes predstavujeme symbol moderných, efektívnych a logistických riešení založených na technológii. Tieto riešenia stavajú na dôslednej integrácii našich globálnych prepravných a skladovacích sietí, dlhodobých partnerstvách a konzistentnom digitálnom zosieťovaní na svete. Vďaka uplatňovanému viackanálovému prístupu, v ktorom sú všetky distribučné kanály úspešne prepojené, môžeme našim zákazníkom ponúknuť bezpečný a spoľahlivý systém pre ich najnáročnejšie logistické požiadavky.

Od začiatku sa stratégia spoločnosti DACHSER zameriava na udržateľný rast svojich sietí. Nové regióny a trhy sa vždy rozvíjali zakladaním pobočiek a národných organizácií alebo akvizíciou spoločností, ktoré sa dali dokonale začleniť do existujúcej siete. Našou najvyššou prioritou je konzistentne udržiavať firemnú stratégiu a hodnoty.

Dôležité míľniky v histórii našej firmy

2015 - DACHSER mení svoju právnu formu na Societas Europaea (SE), čím kladie pevné základy pre budúcnosť. Neexistujú žiadne plány na transformáciu rodinného podniku na verejný. Manažérske štruktúry v pobočkách po celom svete sa prispôsobujú veľkosti firmy.

2014 - DACHSER zakladá logistický uzol pre prepravu potravín v Erlensee, v Hesensku.

2013 - Dvanásť európskych prepravcov potravín zakladá European Food Network: Táto asociácia stabilných partnerov od svojho založenia je príkladom logistickej siete s absolútne hladkou prevádzkou, riadenou jednotnými štandardmi.

2011 - DACHSER zakladá ďalšie európske uzly vo francúzskom meste Clermont-Ferrand a v Bratislave, hlavnom meste Slovenska.

2002 - DACHSER zakladá európsky uzol v mestečku Überherrn, v Sársku.

1990 - Ako iniciátor štandardizácie čiarových kódov v logistickom priemysle vo forme globálneho identifikačného systému EAN/NVE spoločnosť opäť potvrdzuje, že je priekopníkom a inovátorom v logistickom priemysle.

1982 - Spúšťa DACHSER Food Logistics, služba zameraná na prepravu čerstvých, vysoko kvalitných potravín citlivých na teplotu.

1980 - DACHSER rozbieha vývoj interných IT aplikácií pomocou moderných komunikačných technológií.

1971 - Prostredníctvom konverzie výmenných mostíkov v rámci celej flotily a adaptácie prevádzkových procesov spoločnosť DACHSER upevňuje svoje miesto lídra inovácií v odvetví.

1951 - Thomas Dachser ako prvý nákladný prepravca otvára kanceláriu pre leteckú prepravu na letisku v Mníchove.

1934 - V Nemecku sa otvárajú prvé pobočky; rodinný podnik začína expandovať.

1930 - Thomas Dachser zakladá prepravnú spoločnosť v Kemptene ako one-man prevádzku.

Toto je len stručné zhrnutie histórie spoločnosti DACHSER. Všetky míľniky môžete nájsť na našej firemnej webstránke.

Vaše upozornenia sú pre nás dôležité!

Ak by ste mali poznatky o potenciálnom porušení pravidiel v spoločnosti, tu nájdete ďalšie informácie o ich nahlásení oddeleniu Compliance Office.

Stiahnuť

Poslanie

Všetko o dodržiavaní pravidiel spoločnosti nájdete na našej firemnej stránke.

Obchodný poriadok spoločnosti DACHSER

Tento obchodný poriadok sa vzťahuje na všetkých zamestnancov a organizačné jednotky spoločnosti Dachser na celom svete. Popisuje záväzné princípy postupov, ktoré musí každý dodržiavať. Pomôže to zabezpečiť dlhodobý úspech našej spoločnosti.

Stiahnuť

Etický kódex spoločnosti DACHSER pre obchodných partnerov

„Kódex správania obchodných partnerov DACHSER“ je orientáciou pre všetky spoločnosti, ktoré chcú vstúpiť do obchodných vzťahov so spoločnosťou DACHSER.

Stiahnuť

Prečítajte si viac o spoločnosti DACHSER Slovakia

Informácie o krajine
Viac
Manažment krajiny
Viac