Kariéra Mediaroom

Logistika v rámci Európy na najvyššej úrovni

Naše štandardizované produktové rady uspokojujú rôzne potreby našich klientov v oblasti vnútroštátnej prepravy a prepravy v rámci Európy. Ponúkame európske štandardy v riadení logistiky a absolútnu transparentnosť procesu prepravy.  Komplexné, plynulé, dokonca aj regionálne služby - európska sieť spoločnosti DACHSER ponúka unikátny servis.

entargo – prémiová európska logistika

entargo predstavuje ucelené portfólio prepravných služieb najvyššej kvality do všetkých krajín Európy, či už ide o vnútroštátnu alebo medzinárodnú dopravu.  Štyri štandardizované produktové rady targospeed, targofix, targoflex a targo on-site zaručujú splnenie špecifických požiadaviek zákazníkov z hľadiska času prepravy a dodacích lehôt pre B2B (medzi podnikmi) aj B2C (medzi podnikom a spotrebiteľom).

V týchto krajinách ponúkame služby entargo a classicline.
V týchto krajinách ponúkame služby entargo a classicline.

Vaše výhody so službou entargo:

 • Prispôsobiteľné logistické procesy pre príjemcov z radov firemných aj koncových zákazníkov
 • Spoľahlivé doručenie z rôznych distribučných kanálov
 • Jednotné výkonnostné štandardy vo všetkých krajinách
 • Komplexná ponuka produktov vo všetkých krajinách
 • Jednoduché online sledovanie produktov pomocou nástroja productpilot
 • Aktívne sledovanie zásielok pomocou nástroja ActiveReport​​​​​​​
 • Plynulé sledovanie stavu a pohybu 
 • Štandardizovaný manažment kvality​​​​​​​
 • Jednotné štandardy procesov a služieb v celej sieti zabezpečujú vysokú kvalitu prepravy
 • Individuálne prispôsobené riadenie objednávok online 
 • Kvalita je zabezpečená automatizáciou a transparentnosťou podľa štandardizovaných pokynov
 • Vysoká flexibilita pre zásielky špecifických produktov

Podrobné informácie o službe entargo

targospeed

targospeed: Pri službe targospeed sa tovar prepravuje po celej Európe na základe pevného času prepravy v závislosti od vzdialenosti. Tento optimalizovaný čas prepravy platí pre všetky európske krajiny v sieti DACHSER European Logistics.

targospeed 10 a targospeed 12: So službami targospeed 10 a targospeed 12 môžete zrýchliť doručenie svojich zásielok: Zásielka sa doručí príjemcovi do 10.00 alebo 12.00 hod. Služby targospeed 10 a targospeed 12 sú dostupné iba vo vybraných krajinách.

targospeed plus: Poskytuje komplexný 24-hodinový čas prepravy. Tieto zásielky sa pre vás zariadia individuálne na základe žiadosti.

targofix

Produkt pre pevné dodacie termíny: Určíte dátum doručenia, kedy by mal váš tovar doraziť k príjemcovi. Výhoda: Váš zákazník môže optimalizovať svoje skladovanie a preberanie tovaru. Rovnako ako pri targospeed, si môžete vybrať medzi targofix 10 a targofix 12 pre doručenie do 10.00 alebo 12.00 v krajinách, kde je táto služba k dispozícii.

targoflex

Ak je vaše načasovanie flexibilné, použite službu targoflex. Služba je ideálna pre zásielky tovarov, ktoré nie sú časovo citlivé ani viazané na určitý čas. So službou targoflex vám môžeme ponúknuť spoľahlivé integrované prepravné služby za výhodné sadzby spolu so všetkými výhodami produktovej skupiny entargo.

targo on-site - náš produkt na doručenie priamo ku koncovému používateľovi

V produktovom rade targo on-site ponúkame koncepciu integrovaných služieb pre B2C zásielky koncovým zákazníkom. Služby targo on-site zakončujú našu ponuku logistických služieb pre posledný úsek trasy.

Ponúkame vám

 • prispôsobiteľné logistické procesy pre dodávky koncovým zákazníkom   
 • komplexné riešenie poistenia prepravy
 • koncepcie integrovaných služieb, individuálne prispôsobené vašim požiadavkám
 • rozšírené komponenty integrovaných služieb pre dodávku koncovému B2C zákazníkovi
 • flexibilné a spoľahlivé logistické riešenia s potenciálom pridanej hodnoty

Produkty targo on-site

targo on-site (pre koncových zákazníkov)

Doručenie až k vašim dverám po predchádzajúcej dohode. Doručenie B2C zásielok jedným pracovníkom prebieha v ranných alebo popoludňajších hodinách.

targo on-site plus (pre koncových zákazníkov)

Ideálna pre doručenie na miesto určenia u privátneho zákazníka. Na základe predchádzajúcej dohody sa zásielka môže doručiť zákazníkovi aj vo večerných hodinách alebo v sobotu, pričom manipuláciu s tovarom zabezpečuje jedna osoba. Na požiadanie zlikvidujeme prepravné balenie.

targo on-site fix (B2C)

Príjemcovia si môžu na predajnom mieste dohodnúť pevný dátum doručenia zásielky od pondelka do piatku. Pred doručením majú príjemcovia tiež možnosť vybrať si časový interval v dopoludňajších alebo popoludňajších hodinách. Ak si nevyberie žiadny časový interval, zásielku doručíme počas dohodnutého dátumu doručenia. Najskorší termín doručenia je často možný do 24 hodín.
Tým sa zabezpečí, že príjemca bude prítomný pri prevzatí tovaru v čase jeho doručenia. A vy tiež profitujete z lepšieho plánovania doručenia.
Doručenie sa vykonáva k obrubníku príjemcu s manipuláciou 1 muža.

classicline - štandardizované prepravné služby do krajín mimo Európy

Prostredníctvom služby classicline spoločnosť DACHSER ponúka pre vzdialené trhy spoľahlivé a bezpečné prepravné riešenia s jasne definovanými procesmi a postupmi, ktoré sú vždy platné a na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť. Nad prepravou máte kontrolu prostredníctvom každodenných alebo plánovaných týždenných prepravných spojení. Vďaka presne stanoveným časom odoslania môžete plánovať dopredu. Prostredníctvom služby productpilot máte vždy prístup k prehľadu nami ponúkaných služieb.

directload - individuálne riešenie prepravy čiastočného alebo celkového objemu tovaru

Potrebujete nákladný priestor pre prepravu čiastočného alebo celkového objemu tovaru alebo potrebujete vykonať v rámci jednej objednávky viacero zásielok? V tom prípade vám služba directload ponúka flexibilitu a starostlivosť o klienta, ktorú potrebujete. Naše prepravné riešenia pre individuálne alebo komplexné logistické úlohy umožňujú ponúknuť prepravné riešenia šité na mieru.  Naši charteroví špecialisti pre vás nájdu prepravné kapacity, ktoré spĺňajú vaše požiadavky, či už jednorazovo alebo pravidelne.

Incoterms

Priložený dokument PDF poskytuje prehľad (bez právnej záruky) Incoterms 2020 ako pomôcku pre vašu každodennú prácu.

Stiahnuť

Produktový pilot

Keď produkt príde na konkrétne miesto v rámci Európy, náš produktový pilot rozhodne.