Kariéra Mediaroom

Dláždime cestu – pre vašu kariéru v logistike

Postup globalizácie a čoraz užšie zosieťovanie globálnych prepravných trás robí z logistiky kariéru s vynikajúcimi perspektívami v budúcnosti. Vstup do spoločnosti DACHSER vás nasmeruje na kurz úspešnej kariéry v tomto dynamickom a medzinárodne zameranom prostredí. 

Ponúkame ideálne podmienky pre uchádzačov zo všetkých oblastí, ktorí si chcú nielen sami vyskúšať rýchly rozvoj logistiky v spoločnosti DACHSER, ale predovšetkým by chceli pomôcť pri jej formovaní.

Či už sa k nám chcete pridať v rámci zmeny kariéry, alebo ste odborníkom v odvetví, či už hľadáte kvalifikovanú profesiu s novou perspektívou, túžite získať prvý pohľad do fascinujúceho sveta prepravnej logistiky s učňovským vzdelaním, alebo máte záujem začať dvojitý študijný program s medzinárodnými kariérnymi príležitosťami: vítaný je každý, kto prichádza so skutočným záujmom o logistiku, ako aj s túžbou a zápalom pre poskytovanie dokonalej služby.

Zamestnávateľ s ukážkovým kariérnym manažmentom

Ako rodinný podnik s približne 30 000 zamestnancami na celom svete sa zameriavame na rast prostredníctvom inovácií. Vďaka širokej škále našich logistických služieb, priemyselným riešeniam na mieru a inteligentnej kontrole dodávateľských reťazcov pomocou IT nás považujú za celosvetovo významnú hnaciu silu odvetvia.

Náš DACHSER Career Management je príkladom individuálnych príležitostí a ďalšieho vzdelávania. Nielenže podporuje našich zamestnancov z technického hľadiska, ale im aj pomáha rásť v ich postavení s prijímaním úloh a zodpovedností. Mnoho pracovných miest sa ponúka prostredníctvom našej DACHSER Academy.

Ako súčasť celosvetovej rodiny DACHSER žijete hodnotami našej firemnej kultúry. Zahŕňa to záujem o cudzie kultúry, ako aj vzájomnú úctu a vzájomné uznanie v rámci tímov.

Tešíme sa na vašu žiadosť!

Objavte možnosti kariéry v spoločnosti DACHSER

Voľné miesta