späť
Informácie o trhu Správy

DACHSER spustil charterové lety do USA na týždennej báze

Od konca júla zaisťuje medzinárodný logistický provider DACHSER letecké spojenie Frankfurt - Chicago ako súčasť svojho rozšíreného charterového programu. Od tejto chvíle bude DACHSER prevádzkovať transatlantické lety každý víkend. Zákazníci spoločnosti tak budú benefitovať z pevne daných prepravných časov a lepšieho plánovania kapacít aj cien.

DACHSER spustil charterové lety do/z USA s týždennou frekvenciou

Koronavírusová kríza viedla a stále vedie k výraznému zníženiu kapacity leteckej nákladnej prepravy. Z tohto dôvodu teraz DACHSER Air & Sea Logistics rozšíril svoj charterový program. Od posledného júlového víkendu, špeciálne charterové lietadlo Boeing 747-400s absolvuje trasu Frankfurt Chicago, čisto nákladné lety.

„Dnes sú v leteckom priemysle spoľahlivosť, flexibilita a agilita oveľa dôležitejšie ako kedykoľvek predtým," vysvetľuje Timo Stroh, Head of Global Air Freight skupiny DACHSER. „Vďaka tomuto špecializovanému riešeniu môžeme ponúknuť našim zákazníkom silné a spoľahlivé prémiové letecké služby medzi Európou a Amerikou a späť."

Bezproblémové napojenie na pozemnú prepravu

Hustá pozemná sieť spoločnosti DACHSER umožňuje doručovať tovar z Frankfurtu nad Mohanom do celej Európy s pevne danými prepravnými časmi a zavedenými štandardmi kvality. V Amerike pokrýva DACHSER tiež stredozápad USA z letiska v Chicagu prostredníctvom kamiónovej prepravy svojich partnerov.

Prémiové charterové lety spoločnosti DACHSER garantujú, že kapacita je naozaj spoľahlivo zabezpečená bez ohľadu na nestabilný vývoj na trhu. Ďalšou výhodou je možnosť prepravy nadrozmerného tovaru, nebezpečného tovaru, ako sú batérie, a produkty, kde je nutné strážiť teplotu, ako aj tovary z oblasti biológie a zdravotníctva. Pevné časy odletu vždy v sobotu z Frankfurtu umožňujú akceptáciu zásielok aj ku koncu týždňa a tým spoľahlivé plánovanie dodávok.

DACHSER celosvetovo
Kontaktujte nás
Kontakt Lenka Balcova